Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z Universal Robots

Webinaria z Universal Robots

Webinaria Universal Robots – coboty w poszczególnych aplikacjach

Zapraszamy na cykl webinariów Universal Robots na temat jak najlepszego wykorzystania robotów współpracujących. Podczas najbliższych seminariów online eksperci Universal Robots omówią zastosowanie robotów współpracujących w poszczególnych aplikacjach. Porozmawiamy o głównych wyzwaniach, przed którymi stoją firmy i operatorzy maszyn oraz urządzeń. Omówimy, jakie procesy i narzędzia mogą być obsługiwane za pomocą cobotów oraz jakie rodzaje rozwiązań możemy zapewnić i wykorzystać dla każdego procesu. Na koniec pokażemy na żywo krok po kroku, jak przygotować robota do prostej aplikacji, i odpowiemy na wszystkie pytania zadane podczas webinaru.

Daty i tematyka najbliższych webinariów:

12.05.2020, godz. 10:00 – Wkręcanie z robotami współpracującymi

14.05.2020, godz. 10:00 – Spawanie z robotami współpracującymi

19.05.2020, godz. 10:00 – Proces Bin Picking z robotami współpracującymi

21.05.2020, godz. 10:00 – Polerowanie z robotami współpracującymi

28.05.2020, godz. 10:00 – Paletyzacja z robotami współpracującymi

 

Do zobaczenia w sieci!

Zespół Universal Robots

Organizator

UNIVERSAL ROBOTS

Universal Robots (UR), najbardziej zaufany i najpopularniejszy na świecie producent robotów współpracujących (cobotów). Od 2008 r. kiedy został wprowadzony na rynek pierwszy robot współpracujący, firma rozwija się w szybkim tempie, a przyjazne użytkownikom coboty są obecnie sprzedawane na całym świecie. Więcej informacji na www.universal-robots.com/pl/ oraz https://blog.universal-robots.com/