Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z ProCobot

Webinaria z ProCobot

Poznaj Cobota Universal Robots w godzinę. Pierwsze uruchomienie – bezpłatny webinar

  • Dowiedz się w jaki sposób uruchomić robota, przygotować go do pracy w zakładzie przemysłowym
  • Jak poprawnie skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa cobota
  • Naucz się jak samodzielnie zaprogramować i zoptymalizować aplikację typu pick & place, paletyzację, obsługę maszyn i nie tylko
  • Po szkoleniu będziesz w stanie wykorzystać instrukcje logiczne w strukturze programu i zaprogramować robota do pracy w zakładzie przemysłowym

Nie czekaj zapisz się już teraz!

Z gośćmi specjalnymi: O ważnych aspektach związanych z automatyzacją:

  • 07.05.2020; godzina 11:00 – Poznaj Cobota Universal Robots w godzinę. Coboty w branży spożywczej i farmaceutycznej. Dariusz Ratajczak – UNILEVER.
  • 12.05.2020; godzina 11:00 – Poznaj Cobota Universal Robots w godzinę. Co to jest COBOT? Jakie ma zastosowanie? Czym się rożni od robota przemysłowego? Coboty w branży spożywczej. Gość Specjalny – Dariusz Ratajczak, Unilever Podcast.
  • 14.05.2020; godzina 11:00 – Coboty – elastyczne rozwiązania robotyzacji dla każdej branży. Wdrożenie w 3 tygodnie i najszybszy zwrot z inwestycji. Webinar dla Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej w porozumieniu z klastrem motoryzacyjnym. Tomasz Haiduk- Instytut 4.0. Paweł Wika.
  • 20.05.2020; godzina 11:00 – ROLA PRODUCENTA/ROLA DYSTRYBUTORA/ROLA INTEGRATORA w procesie robotyzacji zakładów produkcyjnych. W czym możemy pomóc, by Państwa zakład stał się konkurencyjny. Robotyzacja w Industry 4.0. Rola firmy Integratorskiej we wdrożeniu robota w zakładzie produkcyjnym. Wojciech Sommer- Sparkrobots. Case study na żywo. Benefity dla klienta.

Organizator

ProCobot

Jesteśmy liderem na rynku od 7 lat. Jesteśmy pierwszym i największym dystrybutorem robotów współpracujących UR oraz robotów mobilnych MIR w Polsce. Prowadzimy także centrum szkoleniowe i autoryzowany serwis.