Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z Phoenix Contact: Nowości 2020

Webinaria z Phoenix Contact: Nowości 2020

2020-06-26: Komunikacja zdalna w przemyśle – Profinet, Profibus, Modbus Phoenix Contact & Alfa Elektro

Do kogo jest skierowane: kadra techniczna, pracownicy utrzymania ruchu, instalatorzy, projektanci.

Agenda szkolenia:

  • Komunikacja:

– Nowe switche serii 1000 i serii 2000 (Profinetowe)

– Cyberbezpieczeństwo sieci – nowe mGuardy serii 1000

– Camera Box – gotowe rozwiązania do monitoringu

– FL TIMESERVER – urządzenie GNSS do zbierania informacji o czasie i miejscu

  • Sterowanie:

– Nowe sterowniki w rodzinie PLCnext

– Nowa rodzina modułów I/O Smart Elements

– Komputery przemysłowe

Jak zwiększyć możliwości sterowania – PLCnext oraz nowe stwerowniki oraz moduły Axioline SE

Cel:

Przedstawienie potencjalnych zagrożeń w zakładach przemysłowych oraz sposobów ich zapobiegania.

2020-06-29: Ograniczniki przepięć w aplikacjach fotowoltaicznych

Do kogo jest skierowane: projektantów, instalatorów oraz użytkowników końcowych instalacji fotowoltaicznych

Agenda szkolenia:

  • Źródła i sposoby rozprzestrzeniania się przepięć
  • Typy ograniczników przepięć
  • Jak wybrać ogranicznik przepięć spełniający deklarowane parametry (bezpieczny dla inwestycji)
  • Jaki ogranicznik i w którym miejscu należy zamontować by instalacja była chroniona tak dobrze jak to możliwe

Cel:

Dowiesz się m. in.:

  • jakie są przyczyny powstawania przepięć.
  • jak działają ograniczniki przepięć.
  • jakie są zasady instalowania ograniczników przepięć.
  • poznasz różnicę pomiędzy ogranicznikami przepięć typu T1; T2; T1/T2; T1+T2.

 

Organizator

PhoenixContact

Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.