Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z Mitsubishi Electric – Fabryka Przyszłości

Webinaria z Mitsubishi Electric – Fabryka Przyszłości

O przemyśle 4.0 z globalnego punktu widzenia

Termin: 21 stycznia 2021, godz. 10.30

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim

Wracamy do webinarów z serii „Fabryka Przyszłości”. Podczas pierwszego odcinka w 2021 wracamy do tematyki Przemysłu 4.0. Nasi specjaliści czyli Jakub Kwiatkowski, Solution Development Manager, oraz Hajime Sugiyama, Global  IIoT Evangelist and Digital Transformation Architect, opowiedzą z szerszej, globalnej perspektywy o przemyśle 4.0 omawiając przykłady i problemy z jakimi spotykają się inżynierowie Mitsubishi Electric na całym świecie.

Plan spotkania:

 • Sprawdzone strategie budowania Fabryki Przyszłości – doświadczenia z Japonii
 • Małe kroki, jasno określony cel – nasza referencja w fabryce słodyczy
 • Analiza i optymalizacja dzięki danym z maszyn – przypadek użycia od globalnych producentów
 • Data Collection for Traceability- kolejny poziom wydajności i nowe oblicze produktu

Pakowanie od kuchni – Przepisy na skuteczną robotyzację/automatyzację końcówek linii produkcyjnych

Termin: 28 stycznia 2021, godz. 10.30

Na kolejnym webinarze wspólnie z inżynierami z firmy Inntec siądziemy na kanapie, aby omówić rozwiązania z obszaru pakowania z wykorzystaniem robotów kartezjańskich.

Jakie są wyzwania stawiane przez zakłady produkcyjne pod kontem automatyzacji pakowania?

 • Zachowanie wysokiej wydajności pakowania przy jednocześnie niewielkiej dostępnej przestrzeni.
 • Elastyczność produkcji pod kontem przezbrajania linii do pakowania różnych produktów.
 • Integracja procesów pakowania z istniejącymi na zakładzie rozwiązaniami.
 • Wybór odpowiedniego rozwiązania zapewniający opłacalność inwestycji i jej szybki zwrot.
 • Kontrola produktu a automatyzacja procesu pakowania.

Prowadzący:

 • Karol Krowiak Business Development Manager (F&B, FMCG)
 • Kamil Cegliński Prezes Zarządu Inntec Sp. z o.o

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.