Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z IXON

Webinaria z IXON

Głębokie zanurzenie w Logowanie Danych PLC i Dashboardy

Podczas tego webinaru Maria, ekspert ds. produktu, opowie Ci wszystko o zaletach danych maszynowych i zademonstruje, jak ustawiać rejestrowanie danych w IXON. Pokaże Ci krok po kroku, jak skonfigurować protokoły danych, zmienne i wyzwalacze oraz jak łatwo jest tworzyć własne pulpity nawigacyjne maszyn. Wszystko to bez pisania ani jednej linijki kodu.

Nauczysz się:

  • Dlaczego warto logować dane PLC i jakie korzyści może to nieść dla Ciebie i Twoich klientów
  • Jak od podstaw skonfigurować logowanie danych na IXON Cloud
  • Jak stworzyć własny dashboard maszyny widgetami typu ‘przeciągnij & upuść’
  • I wiele więcej…

Dla kogo?

  • Każdego, kto chce wydajnego i kompletnego rozwiązania do logowania danych i dashboardów
  • Obecni użytkownicy IXON Cloud, którzy chcą rozpocząć korzystanie z naszych funkcjonalności dla danych na swoich maszynach

Zatem, nie przegap bezpłatnego webinaru, jeśli chcesz ulepszyć swoje maszyny, biznes lub usługi poprzez użyteczne, przydatne wglądy w dane. To łatwiejsze niż myślisz.

Zapraszam na swój webinar na żywo o Logowaniu i Wizualizacji danych poprzez Ixon Cloud, oferującym się jako partner z kompletnym skalowalnym przyszłościowym rozwiązaniem, 'narzędziem’ łatwym w obsłudze i szybkiej implementacji. Ten akurat webinar będzie praktycznym wprowadzeniem od podstaw z prezentacją na przykładzie krok po kroku.

Od zawsze wiadomo, że podobnie jak czas, informacja = pieniądz. A co dopiero obecnie… Dane maszynowe w czasach Przemysłowego IoT to informacje o niewymiernym potencjale do przełożenia na oszczędności i zyski poprzez wykorzystanie w optymalizacji maszyn tudzież zwiększaniu wydajności dla klienta. Można opanowanie przyglądać się możliwościom ale na pewno nie można tego zignorować. Zatem, jakie korzyści i jak to działa?
Działajmy! 🙂 – Maria Sulisz

 

Organizator

IXON

IXON Cloud – platforma do zdalnego dostępu, została wybrana jako „Produkt Roku” w kategorii „Przemysł 4.0” przez czytelników magazynu branżowego Control Engineering Polska oraz strony www.logistyczny.com. IXON to nowa platforma pozwalająca na zdalną kontrolę nad systemami automatyki niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. IXON dzięki platformie IXON Cloud w połączeniu z urządzeniem IXrouter dostarcza kompleksowe i intuicyjne rozwiązanie w zakresie zdalnej konfiguracji, archiwizacji oraz wizualizacji systemów automatyki.