Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z Eaton

Webinaria z Eaton

Zasilacze UPS w kontekście całkowitego kosztu posiadania (TCO)

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane zagadnienia związane z całkowitym kosztem posiadania (TCO) w odniesieniu do systemów UPS 3-fazowych – sprawność UPS i wpływ jej zmian na TCO, technologie w UPS Eaton pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji, inne aspekty wpływające na koszty eksploatacji UPS, kalkulator online TCO.

Prowadzący: Rafał Kryk

Konfigurator RMQ – narzędzie on-line

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie Konfigurator RMQ do doboru aparatury kontrolno-sterującej na przykładowych aplikacjach z indywidualnymi opisami i grafikami wraz z omówieniem sposobu generowania dokumentacji, zamówienia oraz eksportu danych z konfiguratora.

Prowadzący: Krystian Czerkas

Nowy system rozdzielnic xEnergy Light

Podczas szkolenia zostanie omówiony nowy system rozdzielnic xEnergy Light. Zostaną przedstawione przede wszystkim aspekty techniczne systemu oraz jego główne cechy.

Prowadzący: Jan Kręt

Rodzina rozdzielnic Xiria

Podczas szkolenia zostanie zaprezentowana cała rodzina rozdzielnic Xiria. Przedstawione zostaną dostępne wersje rozdzielnicy, parametry techniczne, szczegóły dotyczące konstrukcji oraz najważniejsze korzyści dla użytkownika.

Prowadzący: Mariusz Hudyga

Wpływ wdrożenia nowej EkoDyrektywy na transformatory dystrybucyjne

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane transformatory dystrybucyjne. Przedstawione zostaną przepisy prawne jakie musza spełniać transformatory w Unii Europejskiej. Omówiona zostanie wchodząca w życie EkoDyrektywa cz. II zmieniająca parametry transformatorów. Przedstawione zostaną transformatory Eaton – zgodne z nowymi wytycznymi.

Prowadzący: Mariusz Łoboda

Oświetlenie awaryjne – nowości produktowe

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane podstawowe parametry elektryczne i programowe oraz korzyści dla użytkowników.

Prowadzący: Mariusz Skotnicki

Intelligent Power Manager – możliwości i funkcje

Software do zarządzania UPS. Przedstawienie możliwości operacyjnych oprogramowania.

Prowadzący: Przemysław Pazera

Logo firmy Eaton

Organizator

EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.