Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria z B&R Automatyka Przemysłowa: Maszyna adaptacyjna

Webinaria z B&R Automatyka Przemysłowa: Maszyna adaptacyjna

Webinar: Maszyna adaptacyjna – czym jest i jak umożliwia elastyczną produkcję?

Konsumenci oczekują dziś produktów, które otrzymają kiedy chcą, czyli szybko i dokładnie takie jakie chcą, dostosowane do ich indywidualnych preferencji. Aby sprostać tym wyzwaniom potrzebna jest nowa inteligentna technologia produkcji – potrzebna jest maszyna adaptacyjna, która umożliwia elastyczne dostosowanie do panującego popytu.

Firma B&R prezentuje nową koncepcję maszyny adaptacyjnej, która zapewnia elastyczną produkcję, dzięki dostępnym dziś technologiom: inteligentnego transportu, nowoczesnemu systemowi wizyjnemu, zintegrowanej robotyce i możliwości wcześniejszej symulacji.

Dowiedz się, jak zyskać przewagę konkurencyjną podczas webinaru: Maszyna adaptacyjna – czym jest i jak jak umożliwia elastyczną produkcję?
W ciągu 30 minut Michał Dłuski – wcześniej inżynier automatyki, dziś doświadczony Inżynier Sprzedaży OEM w firmie B&R – przedstawi nową koncepcję elastycznej produkcji. Dodatkowo prowadzący odpowie na pytania podczas sesji Q&A.

Podczas webinaru uzyskasz odpowiedź na pytania:

  • Przed jakimi wyzwaniami stają dziś firmy produkcyjne?
  • W jaki sposób producenci maszyn oraz dostawcy technologii mogą sprostać tym wyzwaniom?

Z jaką wiedzą na pewno pozostaniesz?

  • Poznasz 4 kluczowe technologie, które gwarantują elastyczność produkcji w koncepcji maszyny adaptacyjnej.
  • Zobaczysz przykłady producentów, którzy już wdrożyli inteligentną technologię i uruchomili maszynę adaptacyjną.
  • Dowiesz się, jak nowa technologia przekuje się na korzyść dla Ciebie i konkurencyjność Twojej firmy na rynku.

Wybierz termin i zarejestruj się na webinar:

  • 24 czerwca, godz. 9:30
  • 25 czerwca, godz. 15:00

Uwaga liczba miejsc jest ograniczona. Rejestrację zamykamy na 12 godzin przed wydarzeniem.

Sprawdź przykładowe realizacje i dowiedz się więcej już teraz na stronie internetowej firmy B&R.

Organizator

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Od 6 lipca 2017 B&R stała się jednostką biznesową Grupy ABB. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa. Dzięki standardom komunikacji przemysłowej IoT, takim jak OPC UA, POWERLINK i openSAFETY, a także z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji.