Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinaria Pilz Polska

Webinaria Pilz Polska

Na naszych webinariach pokażemy wiodące rozwiązania z dziedziny automatyki, praktyczne zastosowania naszych produktów, sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa w Twoim zakładzie. Poznasz bliżej narzędzia ułatwiające proces oceny ryzyka, czy kwestie związane z interpretacją przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa.

Terminy i tematyka

15.04.2020: Czujniki PSEN w funkcji zabezpieczenia osłon ruchomych 

 • Parametry charakteryzujące czujniki do blokowania osłon
 • Specyfikacja urządzeń serii PSEN
 • Możliwości łączenia szeregowego czujników PSEN

22.04.2020: Systemy ryglujące serii PSEN

 • Warunki użycia czujników  z funkcją ryglowania
 • Specyfikacja modeli  PSENmlock, PSENsgate, PSENslock
 • Dobór odpowiedniego urządzenia

23.04.2020: Obowiązkowe kontrole maszyn według Rozporządzeń Ministra Gospodarki – Użytkownicy maszyn

 • Wymagane kontrole
 • Zakres i częstotliwość kontroli
 • Stanowisko PIP dotyczące kontroli maszyn

29.04.2020: Optoelektroniczne urządzenia ochronne PILZ

 • Parametry charakteryzujące optoelektroniczne urządzenia ochronne
 • Kurtyny bezpieczeństwa PSENopt i PSENoptII
 • Nowości w serii skanerów PSENscan

30.04.2020: Wymagana zawartość dokumentacji technicznej oraz treść instrukcji obsługi – Producenci maszyn

 • Różnice między dokumentacją techniczną, a instrukcją obsługi
 • Kto jest odpowiedzialny z powstanie i przechowywanie dokumentacji technicznej.
 • Co powinna zawierać instrukcja obsługi i w jakim języku ma być dostępna

 

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Pilz Polska Sp. z o.o.

Pilz GmbH & Co. KG jest liderem w bezpiecznej technologii automatyzacji. Na tym polu Pilz nieustannie umacnia swoją pozycję wiodącego dostawcy kompletnych rozwiązań z zakresu technologii bezpieczeństwa i automatyzacji. Celem firmy Pilz jest automatyzacja maszyn i instalacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi, maszyn i środowiska.