Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

375 wyświetleń

Webinaria z Lenze

Intuicyjna Automatyka Lenze znajduje zastosowanie niezależnie od branży, wielkości produkcji, czy zaawansowania maszyny. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie powstania maszyny: od idei po serwis. Dlatego możemy podzielić się z Wami praktyczną wiedzą, którą od razu możecie wykorzystać w swoich aplikacjach.

Eksperci Lenze przybliżą tematykę i tajniki najnowszych rozwiązań automatyki, sterowania ruchem, programowania, czy optymalizacji działania urządzeń.

Skorzystaj z darmowej wiedzy oraz wyjaśnij swoje wątpliwości zadając pytania naszym ekspertom.

Zapisz się na webinar, a otrzymasz nagrania z wszystkich poprzednich.

21.05.2020r.  godz. 10.00 – i500 oraz sterownik Siemens  – Krok po kroku 

Zobacz jak łatwo połączyć przemiennik częstotliwości i550 po sieci Profinet ze sterownikiem Siemens z wykorzystaniem oprogramowania TiA Portal.

Nasz ekspert pokaże:

  • Jak zaimportować pliki GSDML przemiennika,
  • Jak zaimportować gotowe biblioteki bloków funkcyjnych do sterowania przemiennikiem ,
  • Jak nawiązać połączenie z przemiennikiem
  • Przykładowy program z wykorzystaniem bloku funkcyjnego „Actuator Speed”,
  • Jak dodawać i usuwać zmienne z PDO tak, by osiągnąć pożądaną wymianę danych z przemiennikiem – na przykładach

26.05.2020r.  godz. 10.00 – Krzywka elektroniczna Lenze FAST   

Dowiedz się jak wykorzystać krzywki elektroniczne w swojej maszynie. Lenze Fast umożliwia zmniejszenie czasu potrzebnego na zapewnienie podstawowych funkcjonalności maszyn i skoncentrowanie się na optymalizacji procesów.

Sprawdź, jak sprawnie korzystać z  aplikacji Lenze FlexCam w maszynach typu podajnik Strat-Stop oraz jak podmieniać krzywki w locie.

Zapraszamy na praktyczny webinar, którego głównym bohaterem będzie:

Organizator

Lenze

Lenze

Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Od ponad 70 lat wspieramy producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze: przemienniki częstotliwości, silniki, przekładnie, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce, technologie serwo oraz software. Dzięki nam otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych. Na całym świecie najlepsze maszyny i linie produkcyjne są napędzane przez Lenze.