Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar techniczny | Odczyt i analiza kodów

Webinar techniczny | Odczyt i analiza kodów

 

BVS Ident – czytnik z IO-Link, wyposażony w detekcję zmiany położenia i alarm wibracji

W wielu złożonych procesach przemysłowych kluczowym elementem jest automatyczna identyfikacja komponentów oraz produktów. Wszystko po to, aby zapewnić pełne śledzenie ich drogi oraz precyzyjne kierowanie do kolejnych etapów produkcji.

W tym kontekście niezwykle istotną rolę odgrywa możliwość dokładnego i niezawodnego odczytu kodów kreskowych, kodów 2D oraz kodów DMC. To właśnie te cechy stanowią fundament rozwiązań oferowanych przez innowacyjne czujniki BVS Ident.

Jak nowoczesne rozwiązania BVS Ident mogą wpłynąć na efektywność i optymalizację działań w przemyśle?

30 listopada 2023 o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar, podczas którego zagłębimy się w świat zaawansowanej technologii identyfikacji w przemyśle.

Dowiesz się, jak nowoczesne rozwiązania BVS Ident rewolucjonizują procesy produkcyjne, zapewniając nie tylko precyzję odczytu, lecz także efektywność oraz optymalizację działań.

BVS Ident to rozwiązanie, które:

 • monitoruje stan otoczenia oraz urządzenia np. poprzez pomiar wibracji lub pochylenia czujnika,
 • posiada interfejs IO-link do obsługi danych procesowych (alternatywnie TCP oraz UDP),
 • posiada interfejsy IIoT: MQTT oraz REST API,
 • można prosto i szybko skonfigurować za pomocą wbudowanego webserwera lub przycisku na obudowie czujnika (1-click auto-setup),
 • czyta kody kreskowe 2D oraz DM.

To jednak nie wszystko! Podczas webinaru nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi przykładami zastosowania. Nie przegap okazji, by dowiedzieć się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach branżowych.

Agenda webinaru 

 • Wprowadzenie do odczytu kodów 1D, 2D oraz DMC
 • Obszary zastosowania
 • Przegląd i omówienie rozwiązań
 • Konfiguracja czujnika BVS ID
 • Komunikacja czujnika z PLC za pośrednictwem IO-Link
 • Komunikacja z wykorzystaniem REST API oraz MQTT
 • Sesja Q&A

Spotkanie poprowadzą eksperci Balluff Polska:

Michał Szymonik (Product Application Specialist): inżynier elektrotechniki ze specjalnością układy elektryczne i informatyczne w przemyśle i pojazdach. Posiada bogate doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu oraz szeroką wiedzę w zakresie programowania różnych sterowników PLC oraz sieci przemysłowych.

Tomasz Dawid (Marketing Manager): Inżynier automatyk z ponad 9-letnim doświadczeniem w firmie Balluff. Specjalista ds. szkoleń i Marketing Manager od 2022 roku.

Zapisz się już teraz!

Organizator

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.