Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar „System wizyjne – rozwiązania szyte na miarę”

Webinar „System wizyjne – rozwiązania szyte na miarę”

Wspólny webinar AUTOMATECH i COGNEX.

Podczas wydarzenia, firma AUTOMATECH mająca już 20 letnie doświadczenie w integracji i wdrażaniu systemów wizyjnych dla swoich klientów, przedstawi szeroki zakres zastosowań dla tej dynamicznie rozwijającej się technologii, wraz z przykładami zrealizowanych aplikacji.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dariusz Andrzejewski z firmy Cognex – naszego wieloletniego partnera, światowego producenta systemów wizyjnych, który zaprezentuje w praktyce zagadnienia związane z systemami wizyjnymi opartymi o sieci neuronowe, czyli tzw. sztuczną inteligencję.

Zapraszamy we czwartek, 24 września 2020r. w godz. 10:00 – 11:00.

Nie może Cię zabraknąć!

Obiecujemy, że będzie ciekawie.

Organizator

Automatech.pl

Automatech – jesteśmy polską, specjalistyczną firmą inżynierską z 30-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej, w kraju i za granicą. Oferujemy szeroki wachlarz usług inżynierskich, między innymi: audyty bezpieczeństwa, deklaracja zgodności WE-EU / certyfikat CE, modernizacje maszyn, dostosowanie maszyn i linii, migracje do wyższej platformy, aplikacje z przemysłowymi systemami wizyjnymi, roboty przemysłowe, pomiar siły cobota, modernizacje pras, sterowanie radiowe, LOTO, budowa szaf sterowniczych, stacje UV LED.