Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar SICK | Metody automatycznej identyfikacji – Wizyjne czytniki kodów 1D/2D

Webinar SICK | Metody automatycznej identyfikacji – Wizyjne czytniki kodów 1D/2D

Serdecznie zapraszamy na Webinar!

„Więcej niż wizja – Metody automatycznej identyfikacji cz.II. Wizyjne czytniki kodów 1D/2D”

Kolejna część cyklu poświęcona jest wizyjnym czytnikom kodów 1D/2D popularnej serii Lector6xx. Podczas tej sesji dowiemy się, kiedy lepszym rozwiązaniem będzie wybór technologii wizyjnej i jakie są jej podstawowe ograniczenia. Tu również zobaczymy jak stawiać pierwsze kroki z serią Lector w oprogramowaniu Sopas, a także przedstawimy podstawową konfigurację sprzętową oraz akcesoria dedykowane do wizyjnych czytników kodów z serii Lector6xx.

Agenda:

  • Omówienie metod autoidentyfikacji dostępnych w portfolio SICK
  • Podstawowe parametry odczytu przy zastosowaniu wizyjnych czytników kodów 1D/2D
  • Przegląd rodziny czytników serii Lector6xx oraz dostępnych akcesoriów
  • Podłączenie w ramach podstawowej konfiguracji sprzętowej oraz parametryzacja z poziomu SOPAS
  • W podsumowaniu omówienie parametrów aplikacji niezbędnych w procesie poprawnego doboru urządzenia do aplikacji

Prowadzący: Rafał Biegała

W trakcie Webinaru prowadzący będzie odpowiadał na pytania uczestników.

Organizator

SICK Sp. z o.o.

Od przeszło 70 lat dostarczamy produkty i systemy automatyki. Świadczymy także wsparcie techniczne oraz serwis dotyczący rozwiązań do każdej fazy produkcji w wielu branżach przemysłu takich jak: - automatyka przemysłowa, - logistyka, - automatyka procesowa. Nasz serwis oprócz konfiguracji i uruchomienia zaawansowanych produktów oraz gotowych systemów, proponuje również kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia projektów i ich realizacji zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.