Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

33 wyświetleń

Webinar przy Kawie: Sterowanie Oświetleniem za pomocą protokołu DALI.

💡 Jak kompleksowo budować systemy sterowania oświetleniem?

💡 Dowiesz się tego już w najbliższy czwartek podczas kolejnego Webinaru przy Kawie.

💡 Przybliżymy czym jest protokół DALI/DALI-2, omówimy jakie moduły z oferty Beckhoff stosuje się do tej komunikacji oraz szerzej porozmawiamy o tym, jak można kompleksowo budować systemy sterowania oświetleniem za pomocą produktów z oferty Beckhoff.

💡 Ale to nie wszystko…

💡 W części praktycznej pokażemy jak przeprowadzić adresowanie i przykładową konfigurację urządzeń DALI-2: statecznik (Tridonic), czujnik obecności (STEINEL) oraz przycisk (Lunatone Industrielle Elektronik) za pomocą oprogramowania konfiguracyjnego KS2000 oraz prostą realizację programową sterowania za pomocą oprogramowania TwinCAT3.

Nie może Cię zabraknąć.

🔹 Dołącz do nas w czwartek 02.07. o godzinie 10:00 i dowiedz się więcej!

Organizator

Beckhoff

Beckhoff

Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynki