Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar online: BACnet – niezależny protokół komunikacyjny dla automatyki budynkowej

Webinar online: BACnet – niezależny protokół komunikacyjny dla automatyki budynkowej

BACnet?

Liczba dostępnych na rynku urządzeń i systemów dla automatyki budynkowej rośnie wraz z rozwojem technologii, a poszczególni producenci stają się specjalistami z konkretnych obszarów. Tendencja ta sprawa, że nowoczesne budynki wyposażone są w wiele niezależnych rozwiązań i urządzeń pochodzących od różnych dostawców.

Jak sprostać zarządzaniu tak różnorodną infrastrukturą?
Czy możliwe jest stworzenie jednego centrum dowodzenia?

Oczywiście, że tak.

Podobnie, jak w matematyce, wystarczy znaleźć jeden wspólny mianownik. W tym przypadku takim mianownikiem jest BACnet – otwarty i niezależny protokół komunikacyjny.

Od czego zacząć?

Zacznij od naszego webinarium

Zapraszamy już za tydzień, 25 marca (czwartek). Zaczynamy o godzinie 10:00.

Zarejestruj się: https://saburwebinar.clickmeeting.com/bacnet-niezalezny-protokol-komunikacyjny-dla-automatyki-budynkowej/register

Posłuchaj o możliwościach i zaletach protokołu BACnet, i zobacz, jak zbudować jeden spójny i elastyczny system automatyki budynkowej, zarządzany z jednej stacji roboczej.

W ramach spotkania …

  • Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem na temat BACnet.
  • Omówimy możliwości obsługi komunikacji BACnet w urządzeniach od SBC -> PCD.
  • Doradzimy, jak dobrać sterownik do obsługi komunikacji BACnet (IP, MSTP).
  • Pokażemy, jak przygotować projekt z obsługą komunikacji BACnet dla systemów SCADA/BMS i komunikacji z innymi urządzeniami BACnet (pokaz praktyczny).
  • Wprowadzimy do tematu wykorzystania BACnet w procesie komunikacji z systemem SCADA.

Do zobaczenia na webinarium

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.