Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar KUKA: Ulga na robotyzację – dla kogo i dlaczego warto?

Webinar KUKA: Ulga na robotyzację – dla kogo i dlaczego warto?

Jakie korzyści niesie za sobą ulga na robotyzację oraz inne elementy nowego systemu ulg podatkowych wspierających innowacje i rozwój? Kto może skorzystać z ulg podatkowych i na jakich zasadach?

 

O dofinansowaniu projektów robotyzacji i transformacji za pomocą ulg podatkowych opowiedzą specjaliści z zakresu robotów przemysłowych oraz doradztwa podatkowego.

 

Zapraszamy na wspólny webinar KUKA oraz EY!

Podczas webinaru „Ulga na robotyzację – dla kogo i dlaczego warto?” opowiemy o uldze na robotyzację, z której mogą skorzystać przedsiębiorstwa, które planują (lub prowadzą) inwestycje w zrobotyzowane i zautomatyzowane rozwiązania. Skorzystanie z ulgi na robotyzację pozwoli obniżyć podstawę opodatkowania o dodatkowe 50% kwalifikowanych wydatków na robotyzację, czyli, biorąc pod uwagę 19% stawkę CIT, wygenerować do 9,5% poniesionych kosztów robotyzacji.

  • W trakcie dyskusji poruszymy między innymi następujące kwestie:
  • Jak zmienił się system ulg podatkowych wspierających innowację i produkcję w kontekście Polskiego Ładu?
  • W jaki sposób stosować ulgę i jakie wydatki na robotyzację kwalifikują się do ulgi?
  • Czy korzyści z ulg mogą ekonomicznie zrównoważyć wzrost cen robotów oraz presję płacową ze strony wysoko wykwalifikowanych pracowników, których dotkną podwyżki PIT?

Lucyna Bluszcz (EY Doradztwo Podatkowe) oraz Janusz Jakieła (KUKA) na przykładzie case study zobrazują korzyści, które czekają na przedsiębiorców chcących skorzystać z ulgi na robotyzację!

Organizator

Kuka

KUKA jest koncernem działającym na arenie międzynarodowej w branży automatyzacyjnej. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Augsburgu. Jako z wiodących na rynku światowym producentów inteligentnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji firma KUKA oferuje klientom kompleksowe produkty: od robotów poprzez moduły aż do w pełni zautomatyzowanych instalacji i ich połączeń sieciowych w branżach takich jak przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, metali i tworzyw sztucznych, produkcja dóbr konsumpcyjnych, handel elektroniczny/detaliczny i ochrona zdrowia.