Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar EMT-Systems: Robotyzacja od podstaw – pierwsze kroki w świecie robotów przemysłowych

Webinar EMT-Systems: Robotyzacja od podstaw – pierwsze kroki w świecie robotów przemysłowych

Zastanawiasz się nad inwestycją w robota przemysłowego, ale nie wiesz, czy to dla Ciebie?
Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems zaprasza na bezpłatny webinar:
Robotyzacja od podstaw. Pierwsze kroki w świecie robotów przemysłowych.
Rejestracja: https://tinyurl.com/emt-systems-roboty
Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenia uczestnictwa.
Czego dowiecie się podczas webinaru?
1. Poznacie aspekty prawne. Certyfikat CE, ocena ryzyka.
2. Dowiecie się, co należy zrobić, żeby stacja zrobotyzowana była bezpieczna.
3. Dowiecie się, kiedy warto, a kiedy nie warto zainwestować w robota przemysłowego.
4. Poznacie koszty automatyzacji oraz co możemy zrobić sami, aby go obniżyć.
5. Poruszymy kwestie związane ze szkoleniem personelu oraz samodzielnym wdrażaniem nowych produktów.
Trener:
Spotkanie poprowadzi mgr inż. Tomasz Nowak, który zawodowo zajmuje się programowaniem, uruchamianiem i ustawianiem stacji zrobotyzowanych KUKA oraz FANUC. Tomek jest praktykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem przemysłowym zdobytym w zakładach zajmujących się bezpośrednio nadzorem nad procesem zgrzewania, klejenia i spawania karoserii. Z EMT-Systems jako trener szkoleń z robotów przemysłowych współpracuje od niemal 5 lat. Zapraszamy 🙂

Kontakt:

EMT-Systems Sp. z o.o.

tel. 32 4111 000

e-mail: info@emt-systems.pl

Organizator

EMT-Systems

Największy i najbardziej kompleksowy ośrodek SZKOLEŃ TECHNICZNYCH w Polsce. 45 nowoczesnych sal szkoleniowych i laboratoriów wyposażonych w rzeczywiste maszyny i urządzenia przemysłowe różnych producentów. Unikalne stanowiska szkoleniowe zbudowane z KOMPONENTÓW PRZEMYSŁOWYCH. Wyselekcjonowani TRENERZY Z DOŚWIADCZENIEM w przemyśle.