Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

WEBINAR Balluff | Optyczne rozpoznawanie znaków za pomocą OCR

WEBINAR Balluff | Optyczne rozpoznawanie znaków za pomocą OCR

Czy Twoje maszyny potrafią czytać dane? A może jest to proces ręczny? Mamy dla Ciebie innowację, która bezbłędnie wykona całą pracę za Ciebie!

Poznaj OCR – pakiet narzędzi służących do optycznego rozpoznawania znaków. Zapomnij o pomyłkach i czasochłonnej weryfikacji dat ważności, numerów produktów czy partii produkcyjnych. Dzięki urządzeniu skanującemu OCR, zautomatyzujesz proces czytania, kontroli oraz digitalizacji. Wyeliminuj wyroby niespełniające wymagań stawiając na rzetelną kontrolę jakości. Zredukuj do minimum reklamacje, które generują straty finansowe i negatywnie wpływają na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Weź udział w bezpłatnym WEBINARZE z naszym ekspertem!

Czego dowiesz się podczas webinaru:

  • Jaki jest wpływ sterowania ręcznego, jego braku lub wadliwego rozwiązania na wydajność produkcji.
  • Jakie wymagania musi spełniać zakład produkcyjny, aby mógł w nim zostać zaimplementowany OCR.
  • Jakie posiadanie narzędzia pozwalającego na elastyczność wpłynie na Twoje relacje z klientami.
  • Dlaczego rzetelna kontrola jakości to najlepszy sposób na poprawę efektywności przedsiębiorstwa.

Prowadzący: Tomasz Dawid – tak pisze o sobie: Dla mnie automatyka przemysłowa to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Ogromną satysfakcję sprawia mi projektowanie i uruchomienie systemów automatyki ale najbardziej spełniam się w wspieraniu tego typu zadań oraz szkoleniach. Tomasz Dawid jest inżynierem wsparcia technicznego i aplikacji w zespole Balluff. Rozwija się od przeszło 6 lat, zajmując się m.in. prowadzeniem szkoleń z zakresu IO-Link, RFID, PLC oraz sieci przemysłowych.

Organizator

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.