Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

WEBINAR Balluff | 5 powodów, dla których warto monitorować stan maszyn na produkcji

WEBINAR Balluff | 5 powodów, dla których warto monitorować stan maszyn na produkcji

Dlaczego monitorowanie stanu maszyn na produkcji jest niezbędne, by realizować predykcyjną strategię utrzymania ruchu? Jakie dane dostarcza system i co na ich podstawie można wywnioskować? Jaki system najlepiej sprawdza się w tym zadaniu? 

2 marca o godz. 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar, podczas którego poznasz odpowiedzi na te oraz inne pytania z zakresu monitoringu stanu maszyn.  

Prowadzący Tomasz Dawid, ekspert firmy Balluff przedstawi konkretne argumenty ukazujące korzyści, jakie płyną z możliwości analizy danych oraz zaprezentuje rozwiązanie, którego implementacja trwa tylko 1 dzień!   

Po części praktycznej będzie też czas na zadawanie pytań w sesji Q&A. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o monitorowaniu stanu maszyn – zapisz się na webinar. 

Agenda 

  • Część merytoryczna – 5 korzyści monitorowania kondycji maszyn 
  • Cześć praktyczna – prezentacja rozwiązania CMTK na żywo 
  • Sesja Q&A 

Dołącz do naszego webinaru i otrzymaj 15% zniżki na nasze rozwiązanie! 

Zarejestruj się już teraz! 

Organizator

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.