Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar Automatech: BERNSTEIN Safety System – zwiększ bezpieczeństwo na liniach produkcyjnych

Webinar Automatech: BERNSTEIN Safety System – zwiększ bezpieczeństwo na liniach produkcyjnych

Webinar Automatech: „BERNSTEIN Safety System – zwiększ bezpieczeństwo na liniach produkcyjnych”

czwartek 22 kwietnia 202110:00 – 11:00

BERNSTEIN w pełni rozumie, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo na liniach produkcyjnych wymaga nowego i kompleksowego podejścia.

Dlatego nie tylko wprowadza nowe rozwiązania z zakresu technologii wyłączników bezpieczeństwa, ale cały czas rozwija ofertę w zakresie systemów zapewniających bezpieczną i ergonomiczną pracę oraz rozszerza ją o rozwiązania dla zapewnienia higieny.

Wszystkie te aspekty omówimy w nadchodzącym, bezpłatnym webinarze, który odbędzie się

we czwartek 22 kwietnia 2021r. w godz. 10:00 – 11:00.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu:

Link do rejestracji:

https://automatech.clickmeeting.com/webinar-automatech-bernstein-safety-system-zwieksz-bezpieczenstwo-na-liniach-produkcyjnych-?_ga=2.7142263.475503809.1618814819-1928121580.1610441408

Do zobaczenia na Webinarze,

Zespół AUTOMATECH

Organizator

Automatech.pl

Automatech – jesteśmy polską, specjalistyczną firmą inżynierską z 30-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej, w kraju i za granicą. Oferujemy szeroki wachlarz usług inżynierskich, między innymi: audyty bezpieczeństwa, deklaracja zgodności WE-EU / certyfikat CE, modernizacje maszyn, dostosowanie maszyn i linii, migracje do wyższej platformy, aplikacje z przemysłowymi systemami wizyjnymi, roboty przemysłowe, pomiar siły cobota, modernizacje pras, sterowanie radiowe, LOTO, budowa szaf sterowniczych, stacje UV LED.