Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Webinar: 10 najpopularniejszych funkcjonalności routerów Teltonika w praktyce

Webinar: 10 najpopularniejszych funkcjonalności routerów Teltonika w praktyce

 

Zdalnie, komfortowo, bezpiecznie

W telemetrii czy podczas zdalnego serwisowania aplikacji kluczowe są funkcjonalności, które zapewniają łatwość użytkowania, bezpieczeństwo połączenia, komfort pracy oraz ekonomiczność całego rozwiązania.

Na przykładzie 10 scenariuszy użycia dowiesz się, jak routery Teltonika wspierają powyższe cele.

Dowiedz się, jaką wartość dodaną w zakresie rozwiązań komunikacji IIoT oferują:
Zobacz, jak komunikacja bezprzewodowa zmienia dzisiejszy świat:

Na webinar zapraszają specjaliści w zakresie komunikacji bezprzewodowej:

Webinar online jest dedykowany dla:
  • Inżynierów pracujących w branżach strategicznych, wod-kan, energetyka, gaz,
  • Przedstawicieli sektora infrastruktury,
  • Przedstawicieli firm produkujących urządzenia i maszyny,
  • Producentów pojazdów specjalistycznych oraz autonomicznych

Zarejestruj się na bezpłatny webinar z pokazem online:
astor.clickmeeting.com/register
 Zobacz poprzedni webinar „Mission Critical w komunikacji bezprzewodowej”
Masz pytania, chcesz porozmawiać? Skontaktuj się z organizatorem:

Michał Łopata
Specjalista ds. komunikacji bezprzewodowej

tel. 663 890 117
Skype/e-mail: michal.lopata@astor.com.pl

Organizator

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)