Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Dawka wiedzy o prowadzeniu okablowania w szafach – Webinar z Rittal

14 października o godzinie 12:00 webcast pt: „Wszystko o klimatyzatorach – kiedy i dlaczego są to najefektywniejsze rozwiązania do chłodzenia szaf sterowniczych” poprowadzi Marcin Lisowski – product manager odpowiedzialny za klimatyzację oraz chłodzenie, zaprezentuje cechy i sposób działania klimatyzatorów, ich zalety oraz ograniczenia oraz zasady stosowania tych urządzeń na bazie klimatyzatorów Blue e+.

21 października o godzinie 12:00 webcast pt: „Wszystko o akcesoriach Rittal – przegląd rozwiązań do prowadzenia okablowania” poprowadzi Paweł Piwnicki – product manager odpowiedzialny za automatykę, sterowanie oraz maszyny RAS i zaprezentuje szeroką gamę akcesoriów Rittal dedykowanych do prowadzenia okablowania, które pozwalają w optymalny i bezpieczny sposób doprowadzić prąd w każdej instalacji, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

28 października o godzinie 12:00 webcast pt: „Jak dobrać system szyn zbiorczych pod kątem ich wytrzymałości zwarciowej” poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk – product manager odpowiedzialny za rozdział mocy i omówi jak właściwie i bezpiecznie dobrać szyny zbiorcze kierując się wytrzymałością zwarciową oraz zaprezentuje praktyczne przykłady na bazie rozwiązań RiLine.

Organizator

Rittal Polska

Rittal Polska

Rittal to wiodący w skali światowej dostawca systemów techniki szaf sterowniczych i obudów, systemów rozdziału mocy, klimatyzacji systemowej oraz infrastruktury IT. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich obszarach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej