Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Warsztaty online dla studentów z B&R

Warsztaty online dla studentów z B&R

Studencie, wykorzystaj czas spędzany w domu i dołącz do warsztatu online!

Zapraszamy do udziału w webinarium. Wydarzenie jest współorganizowane ze Stowarzyszeniem IAESTE Polska w ramach projektu Case Week. W trakcie tego warsztatu on-line „Nowoczesne metody programowania maszyn przemysłowych” spędzisz czas LIVE z inżynierami firmy B&R i dowiesz się:

  • jak wygląda środowisko Automation Studio
  • w jaki sposób opracować algorytmy sterowania sekwencyjnego
  • jak napisać program na sterownik PLC i przygotujesz go wspólnie z prowadzącym
  • dowiesz się o rozwiązaniach Przemysłu 4.0 wdrażanych w nowoczesnych maszynach.

Uwaga, zależy nam byś z warsztatu wyciągnął interesującą dla siebie wiedzę, dlatego ograniczyliśmy liczbę uczestników do 50 osób. Dzięki temu prowadzący będzie mógł odpowiedzieć na Twoje pytania, a spotkanie zachowa interaktywny charakter.

Jesteś zatem studentem automatyki i robotyki, elektrotechniki lub mechatroniki oraz posiadasz podstawową wiedzę z programowania PLC? Ten warsztat jest dla Ciebie! Nie warto zwlekać, zarejestruj się już dzisiaj. Sprawdź kiedy organizujemy webinar dla Twojej uczelni:

6 kwietnia, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Poznańskiej i Politechniki Wrocławskiej
7 kwietnia, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Warszawskiej i Politechniki Łódzkiej
8 kwietnia, godz. 10:00-14:00 – dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Politechniki Gdańskiej
9 kwietnia, godz. 10:00-14:00 – dla Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Rzeszowskiej

Organizator

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Od 6 lipca 2017 B&R stała się jednostką biznesową Grupy ABB. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa. Dzięki standardom komunikacji przemysłowej IoT, takim jak OPC UA, POWERLINK i openSAFETY, a także z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji.