Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Warsztaty Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Warsztaty Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Pierwsze uruchomienie E800 – okablowanie, najważniejsze parametry oraz objaśnienie elementów budowy

Termin: 16 października 2020, godzina 10.30

Podczas tego spotkania przedstawimy najważniejsze informacje związane z podłączeniem i parametryzacją wspomnianego falownika. Zaprezentujemy dodatkowe akcesoria, które mogą być użyte w aplikacjach, oraz postaramy się odpowiedzieć na  pytania dotyczące naszych przetwornic.

Program spotkania:

  • Wstęp – krótka prezentacja unikalnych rozwiązań zastosowanych w E800,
  • Omówienie dostępnych wersji ,
  • Schemat podłączenia obwodów siłowych i sterowniczych – czyli na co zwrócić uwagę przy podłączeniu,
  • Dostępne akcesoria i karty rozszerzeń,
  • Sposób parametryzacji , oraz najważniejsze parametry,
  • Dostępne tryby sterowania.

Komunikacja – jak sterować falownikiem po CC-Link/Profinet/EtherNet/IP

Termin: 23 października 2020, godzina 10.30

W trakcie tego webinarium zaprezentujemy z jakich sieci przemysłowych można skorzystać do sterowania przemiennikami FR-E800. Wskażemy jakie możliwości daje sterowanie za pomocą poszczególnych sieci a także pokażemy na przykładach jak uruchomić każde z tych sterowań.

Program spotkania:

  • Przegląd sieci używanych do sterowania E800 z ich zaletami i wadami,
  • Konfiguracja każdej z sieci do sterowania falownikiem E800,
  • Przykłady programów do sterowania E800,
  • Podsumowanie zdobytej wiedzy.

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.