Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Warsztat Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Warsztat Inżyniera – Webinaria techniczne z Mitsubishi Electric

Web Serwer w sterowniku PLC i panelach HMI Mitsubishi Electric

Termin: 12.02.2020 godz. 13:00

Panel sterowniczy, panel operatorski (HMI ang. Human Machine Interface) – to urządzenie elektryczne umożliwiające kontrolę innych urządzeń elektrycznych, realizujących pewne procesy, np. technologiczne lub produkcyjne.
Najprościej mówiąc, HMI jest to tłumacz pomiędzy człowiekiem a maszyną. Dzięki przygotowanej wizualizacji graficznej na panelu, operator maszyny, nie rozumiejąc, jak zbudowany jest układ sterowania, może nim sterować.
Podczas webinaru „Web Serwer w sterownika PLC i panelach HMI Mitsubishi Electric” omówimy takie kwestie jak:
  • Wprowadzenie ‒ możliwe rozwiązania webowe
  • Funkcjonalność narzędzia User Web Page Design Tool
  • Zaprojektowanie prostej strony
  • Możliwości oraz funkcjonalność GOT Mobile
Webinar poprowadzi dla Was Szymon Kopeć, student Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyki i Robotyki. Od pół roku stażysta w Mitsubishi Electric w dziale wsparcia technicznego. Specjalizuje się w testowaniu nowych rozwiązań technologicznych.

Funkcje bezpieczeństwa w aplikacjach falownikowych

Termin: 19.02.2020, godz. 13:00

 Seria FR-E800 ma funkcję wbudowanego sterownika PLC, dzięki któremu użytkownicy mogą ustawiać różne schematy działania: ruchy falownika na wejściach sygnałów, wyjścia sygnałowe na poszczególnych stanach falownika, wyjścia monitorujące itd. Właśnie na przykładzie połączenia serii FR-E800 oraz sterownika PLC iQ-R omówimy dla Was funkcje bezpieczeństwa w aplikacjach falownikowych!

Omówimy:

  • Dostępne funkcje bezpieczeństwa w przetwornicach serii FR-E800
  • Dostępne metody komunikacji bezpiecznej przetwornicy ze sterownikiem
  • Uruchomienie komunikacji bezpiecznej ze sterownikiem iQ-R
  • Działania podstawowych funkcji bezpiecznych.

Webinar poprowadzi Adam Syrek, który od ponad 10 lat pracuje w Mitsubishi Electric jako inżynier wsparcia technicznego. Specjalizuje się w sterownikach PLC, serwonapędach oraz zagadnieniach związanych z komunikacją przemysłową.

Falownik Q&A – wydanie specjalne

Termin: 26.02.2020, godz. 13:00

Już niedługo produkty Mitsubishi Electric nie będą miały żadnych tajemnic.

Nasze webinary powstają z myślą o Was – dzielimy się naszą wiedzą, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, dlatego tematyka naszych spotkań jest odzwierciedleniem pytań, które nam zadajecie.

W związku z dużą liczbą zapytań przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego – w ostatnie piątki każdego miesiąca zapraszamy na sesje Q&A z Warsztatem Inżyniera. Eksperci Mitsubishi Electric jeszcze bardziej przybliżą Wam funkcjonalności naszych produktów – każde wydarzenie będzie poświęcone innemu produktowi.

Pierwsze spotkanie już 26.02 godzinie 13:00, rrozpoczynamy od przetwornicy częstotliwości

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.