Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Warsztat Inżyniera: Jak przyspieszyć aplikację z serwonapędami?

Warsztat Inżyniera: Jak przyspieszyć aplikację z serwonapędami?

 

Agenda:

 1. Jak przyspieszyć maszyny z serwonapędami?
 • Zwiększenie wydajności przez wykorzystanie współczesnych sieci Ethnernetowych
 • Czym jest technologia Time Sensitive Networking w CC-Link IE TSN?
 • Czas cyklu w sieci CC-Link IE TSN, a w EtherCAT
 • Czym jest pętla odpowiedzi prędkościowej i dlaczego istotna jest częstotliwość jej odpowiedzi?
 • Czy precyzyjna maszyna = wolniejsza?
 • Zastosowanie silników ultra niskiej inercji, a przyspieszenie aplikacji
 • Współczynnik mocy, czyli jak sprawdzić czy silnik może uciągnąć więcej
 • Zwiększenie przeciążalności silnika poprzez funkcjonalność Torque Increase
 • Wpływ funkcji predictive maintenance na redukcję przestojów maszyny
 1. Jak przyspieszyć uruchomienie maszyny z serwonapędami?
 • Użycie wzmacniaczy wieloosiowych w celu redukcji czasu pracy elektryków
 • Wpływ przewodów typu One Cable na ogólny czas podłączenia silników
 • Brak potrzeby dodatkowych połączeń elektrycznych dzięki Safety over Network
 1. Jak odciążyć maszynę?
 • Redukcja masy i rozmiaru aplikacji dzięki kompaktowym silnikom, wzmacniaczom wielooosiowym i systemom typu wspólna szyna DC

📅 Kiedy? 18.04.2024 (czwartek) godz. 11:00

Nie przegap, dołącz do naszej dyskusji z ekspertami branżowymi 💬🔧

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.