Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

WAGO – Konkurs „Tu się dzieje historia!”

WAGO – Konkurs „Tu się dzieje historia!”

TU SIĘ DZIEJE HISTORIA!

Dziel się wiedzą oraz pasją, zgarniaj nagrody i dołącz do Elektrobohaterów!

Jak dołączyć do Elektrobohaterów i zgarnąć nagrody?

  1. Opisz krótko, nad czym aktualnie pracujesz, opowiedz o realizacji, z której jesteś szczególnie dumny lub opowiedz, dlaczego lubisz to, co robisz.
  2. Dołącz zdjęcie lub krótki film.
  3. Poprawne zgłoszenia będą widoczne na serwisie Elektrobohater.pl. Możesz je również udostępnić na swoim profilu społecznościowym.

Nagrody

Upominki dla wszystkich Elektrobohaterów

Każde opublikowane zgłoszenie nagrodzimy zestawem Elektrobohatera:
·  Premierowa złączka z serii 221 Inline,
·  Praktyczny otwieracz do butelek z magnesem
·  Brelok WAGO z żetonem do wózka
·  Naklejka

Co tydzień do wygrania piłki Adidas Uniforia

Każdego tygodnia nagrodzimy 4 osoby repliką piłki meczowej Adidas Uniforia

Nagrody główne

Autorzy dwóch najlepiej ocenionych zgłoszeń oraz dwóch wytypowanych przez komisję konkursową otrzymają od nas nowe skrzynki L-Boxx z przezroczystą obudową oraz złączkami z serii 221.