Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Uruchomienie i testy SIL oraz wykorzystanie Heartbeat Technology w pomiarach ciśnienia

Narzędzia zapewnienia gwarantowanego poziomu bezpieczeństwa. Podczas tego szkolenia online opowiemy o:

  • automatycznym generowaniu dokumentacji blokady SIL i protokołów okresowych testów kontrolnych („proof test”);
  • diagnostyce i weryfikacji Heartbeat, możliwościach wykorzystania monitoringu Heartbeat jako dodatkowej kontroli procesu technologicznego i układu pomiarowego.

Prezentacja odbędzie się na przykładzie nowej generacji przetworników ciśnienia.

Szkolenie poprowadzi Janusz Zajączkowski, Product Manager Endress+Hauser

Organizator

Endress+Hauser

Endress+Hauser

Endress+Hauser to światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej, usług i rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Firma produkuje urządzenia do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, gazów, analizy cieczy oraz rejestracji danych. Optymalizujemy procesy produkcyjne pod kątem wzrostu wydajności i bezpieczeństwa. Bazując na ponad 65-letnim doświadczeniu, tworzymy urządzenia dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a także Przemysłu 4.0. Działamy w następujących obszarach: przemysł spożywczy, chemiczny, wydobywczy, naftowo-gazowniczy, energetyka, przetwórstwo kruszyw, farmacja, biotechnologia, gospodarka wodno-ściekowa.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Potrzebujesz
automatyka?

Szukasz firmy, która zautomatyzuje proces przemysłowy lub zaprojektuje i zbuduje maszynę? To dobrze trafiłeś. Wyślij jednym kliknięciem zapytanie do ponad 150 integratorów automatyki w Polsce i znajdź firmę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Wyślij darmowe zapytanie

Wyślij zapytanie