Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Temat: Instalacje PV – projektowanie i ochrona przeciwprzepięciowa – Phoenix Contact & EasySolar & Fronius – Webinarium łączone

Temat: Instalacje PV – projektowanie i ochrona przeciwprzepięciowa – Phoenix Contact & EasySolar & Fronius – Webinarium łączone

W trakcie webinarium przedstawimy Państwu następujące zagadnienia:

FRONIUS POLSKA

 • Dobre praktyki instalacyjne
 • Fronius SOS – rozwiązywanie problemów
 • Proces serwisowy

PHOENIX CONTACT

 • Źródła i sposoby rozprzestrzeniania się przepięć (pokaz z użyciem generatora)
 • Typy ograniczników przepięć
 • Jak wybrać ogranicznik przepięć spełniający deklarowane parametry (bezpieczny dla inwestycji)
 • Jaki ogranicznik i w którym miejscu należy zamontować by instalacja była chroniona tak dobrze jak to możliwe
 • Gotowe skrzynki połączeniowe z wyłącznikiem p.poż
 • Rozwiązania dla farm fotowoltaicznych, system pomiaru danych meteorologicznych
 • Infrastruktura, string combiner box-y – skrzynki przyłączeniowe do falownika, monitorowanie.

EASYSOLAR

 • Projektowanie instalacji PV na zdjęciach budynków oraz na mapach Google z wykorzystaniem aplikacji EasySolar
 • Obliczanie i przygotowywanie kalkulacji ekonomicznej uwzględniającej zwrot z inwestycji dla instalacji fotowoltaicznych.

Organizator

PhoenixContact

Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.