Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Technology days – VII edycja spotkania najlepszych specjalistów z branży automatyki i elektrotechniki przemysłowej

Technology days – VII edycja spotkania najlepszych specjalistów z branży automatyki i elektrotechniki przemysłowej

Zapraszamy 25-27 maja na konferencję online

Podczas Technology Days masz okazję poznać najnowsze trendy w przemyśle i poszerzyć wiedzy na temat jednego z 3 przewodnich tematów: Factory Automation, szafy sterownicze i nowe technologie.

 • praktyczne porady i przykłady aplikacyjne
 • czat z prowadzącymi i uczestnikami
 • udział bezpłatny po rejestracji

Bezpieczeństwo przesyłania danych oraz monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego

 • Rozbudowa, zabezpieczenie sieci OT oraz zdalny dostęp do maszyny
 • Monitorowanie mediów w zakładzie produkcyjnym
 • Wykorzystanie komunikacji bezprzewodowej w fabryce

Obniżenie kosztów prefabrykacji, przeglądów i serwisowania szaf sterowniczych poprzez optymalizacje zastosowanych rozwiązań

 • Automatyzacja prefabrykacji – od projektu po montaż
 • Szybka i bezbłędna dystrybucja zasilania i sygnałów
 • Obniżenie kosztów dzięki kontrolowanym rozwiązaniom do zasilania układów automatyki
 • Optymalizacja połączeń elektrycznych i sygnałowych w szafach sterowniczych i rozdzielnicach
 • Innowacyjne rozwiązania do nowoczesnych szaf sterowniczych

Niezawodna komunikacja dla krytycznych czasowo aplikacji w Przemyśle 4.0

 • Przyszłość komunikacji w systemach przemysłowych: SPE, TSN, 5G, OPC UA
 • Zabezpieczenia obwodów przed zwarciem i przeciążeniem z wykorzystaniem komunikacji Profinet

Dołącz do #TechnologyDays https://phoe.co/technologydays 

Organizator

PhoenixContact

Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.