Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Szkolenie – Motion Control

Szkolenie – Motion Control

Szkolenie „Motion Control” to techniczne szkolenie dotyczące wykorzystania systemu i aplikacji. Uczestnik uzyska podstawową wiedzę potrzebną do kontroli, oceny i wdrażania aplikacji. Szkolenie zapewnia bazę, w oparciu o którą można samodzielnie pogłębiać znajomość systemu w ramach projektów.

Dzięki uczestnictwie w module szkoleniowym „PLC Designer Introduction: Wprowadzenie do PLC Designer i programowania IEC 61131-3” można zdobyć podstawową wiedzę do tego modułu.

Tematyka szkolenia:

  • Wprowadzenie do sterowników 3200 C / p500, systemu I/O 1000, Controller-based Motion i PLC Designer
  • Wprowadzenie, konfiguracja, uruchamianie przemiennika częstotliwości serwo i700, oś SoftMotion i magistrala EtherCAT
  • Moduły PLCOpen, Motion i obiekty wizualizacji
  • Pozycjonowanie przy pomocy FB-AxisBasicControl i „App Sample i700”
  • Funkcje PLCOpen Motion Homing, wał elektryczny, krzywka elektroniczna, hamulec
  • Moduł funkcyjny Touchprobe Lenze
  • Tryby napędowe i ruch (csp, csv, cst)
  • Wykorzystanie wirtualnych osi
  • Praktyczne ćwiczenia na konkretnych zadaniach

Rodzaj szkolenia: Warsztaty (max. 6 osobowe)

Planowany termin szkolenia: 3-4.12.2020r.

Miejsce szkolenia: Lenze Polska Sp. z o.o. | ul.Roździeńskiego 188b | 40-203 KATOWICE

Koszt szkolenia: 1600 zł. netto od osoby

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: training.pl@lenze.com

Organizator

Lenze

Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Od ponad 70 lat wspieramy producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze: przemienniki częstotliwości, silniki, przekładnie, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce, technologie serwo oraz software. Dzięki nam otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych. Na całym świecie najlepsze maszyny i linie produkcyjne są napędzane przez Lenze.