Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Szkolenia z Hydrauliki w Aplikacjach Mobilnych 2020: Pompy wielotłoczkowe A17FO i A18VO

Szkolenia z Hydrauliki w Aplikacjach Mobilnych 2020: Pompy wielotłoczkowe A17FO i A18VO

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu – Pompy wielotłoczkowe A17FO i A18VO, z serii Szkolenia z Hydrauliki w Aplikacjach Mobilnych 2020

Data: 22 lipca 2020, 13:00-13:45

Prowadzący: Jakub Dopierała

Kontakt: jakub.dopierala@boschrexroth.pl

Zakres szkolenia:

 • Pompy o wychylnym korpusie i wychylnej tarczy – porównanie;
 • Przegląd jednostek dedykowanych do zabudowy na PTO;
 • Dane techniczne pomp A17FO;
 • Budowa jednostki A17FO
 • Przykład zastosowania pompy A17FO;
 • Zawór Bypass dla jednostki A17FO;
 • Dane techniczne pompy A18VO;
 • Budowa jednostki A18VO;
 • Przykład zastosowania;

Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • Konstruktorzy i sprzedawcy firmy Bosch Rexroth
 • Partnerów handlowych, konstruktorów, pracowników R&D
 • Wszyscy, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat użytkowania napędu hydraulicznego w maszynach mobilnych

Wymagania:

 • Komputer z dostępem do Internetu i adres e-mail
 • Przeglądarka internetowa z zainstalowaną wtyczką Skype Meetings/ aplikacja online Skype Meetings

Cena: Bezpłatne

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.