Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Szkolenia online Eaton – pierwsze kroki z easyE4, ochrona instalacji fotowoltaicznych i inne

Szkolenia online Eaton – pierwsze kroki z easyE4, ochrona instalacji fotowoltaicznych i inne

Zapraszamy na serię szkoleń

Sterownik programowalny easyE4 – pierwsze kroki

ZAKRES SZKOLENIA:

Podczas szkolenia uczestnik będzie mógł poznać rodzinę sterowników, poznać zasady doboru rozwiązań, dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z ich programowaniem oraz zapoznać się z nowościami z zakresu easyE4.

PROWADZĄCY: 

Jacek Zarzycki, Bartosz Baran

Ochrona instalacji fotowoltaicznych

ZAKRES SZKOLENIA: 

Podczas szkolenia uczestnik zapozna się z wymogami technicznymi w zakresie zabezpieczeń do instalacji fotowoltaicznych oraz zapozna z rozwiązaniami EATON w tym zakresie.

PROWADZĄCY:

Bartłomiej Jaworski, Krystian Czerkas, Jan Kręt

Konfigurator rozdzielnic niskiego napięcia – „xEnergy Configurator”

ZAKRES SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia uczestnik zapozna się z obsługą i działaniem programu oraz projektowaniem i  konfiguracją rozdzielnic niskiego napięcia systemu xEnergy Main do 5000A.

PROWADZĄCY:

Tomasz Grzegulski

System wzywania pomocy do toalet – część 2 – dobór i konfiguracja w zależności od wielkości systemu.

ZAKRES SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia uczestnik zapozna się z różnymi wariantami konfiguracji systemu, wymogami montażowymi oraz funkcjonalnością i zaletami systemów zintegrowanych.

PROWADZĄCY:

Renata Januszewska

Wybrane zagadnienia projektowania systemów UPS

ZAKRES SZKOLENIA:

Podczas szkolenia uczestnik pozna główne aspekty, jakie należy brać pod uwagę przy projektowaniu systemu UPS 3-fazowego. Dodatkowo, omówione i rozwiązane zostaną najczęstsze wątpliwości i popełniane błędy z tym związane.

PROWADZĄCY:

Rafał Kryk

Dobór i możliwości jednego z najlepiej dopracowanych systemów automatyki na rynku – XC300 / XN300

ZAKRES SZKOLENIA:

Podczas szkolenia uczestnik będzie mógł zapoznać się z częścią sprzętową sterowników programowalnych XC300 oraz systemu rozproszonych wejść/wyjść XN300. Pozna narzędzia do konfiguracji, uruchomienia oraz programowania.

PROWADZĄCY:

Jacek Zarzycki, Bartosz Baran

Ekologiczny aspekt wyboru rozdzielnic średniego napięcia

ZAKRES SZKOLENIA:

Wpływ gazu SF6 na zmiany klimatyczne oraz regulacje prawne dotyczące gazów fluorowanych.

PROWADZĄCY:

Mariusz Hudyga

 

build it in.

Organizator

EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.