Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Szkolenia Balluff | Rola IO-Link w Przemyśle 4.0

Chcesz dowiedzieć się jaką rolę może pełnić IO-Link w Twoim przedsiębiorstwie?

Ekipa specjalistów z Balluff zna odpowiedź! W ramach projektu Level 4.0, jako jeden z pięciu konsorcjantów, dumnie wspieramy cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw poprzez nieodpłatne działania szkoleniowe, doradcze i pokazowe. Razem dążymy do wejścia naszej gospodarki na poziom Przemysłu 4.0

Bądź częścią technologicznej rewolucji! Zapisz się teraz na bezpłatne szkolenie pełne teorii połączonej z praktyką, podczas którego uzyskasz wiedzę na temat:

  • najnowszych rozwiązań w za­kresie rozproszonych systemów I/O
  • interfejsu IO-Link oraz korzyści, jakie wiążą się z jego zastoso­waniem
  • zasady działania i parametryzacji urządzeń z interfejsem IO-Link

Część praktyczna szkolenia obejmuje ćwiczenia ze sterownikami PLC – od uruchomienia urządzeń IO-Link w systemie sterowania, konfigurację mastera i urządzeń peryferyjnych, aż do odczytu danych procesowych i dia­gnostycznych.

Wybierz dogodny termin i zarejestruj się! 

Organizator

Balluff

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona od ponad 90 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.