Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Szkolenia Balluff | Case study – Zmiany jakie zachodzą w obszarze automatyzacji produkcji

 

W każdym zakładzie produkcyjnym tkwi potencjał! Dowiedz się, jak go wykorzystać z naszym wsparciem!

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu zorganizowanym w ramach projektu Level 4.0, z naszą specjalistką Natalią Gajdą, podczas którego zostanie pokazany proces automatyzacji zakładu produkcyjnego oraz elementy, na które zwracają uwagę klienci Balluff. Odbędzie się również prezentacja prostych i bardziej skomplikowanych aplikacji (case study), które realnie wpływają na jakość produktów.

Przekonaj się, że automatyzacja zmniejsza ilość pracy przy jednoczesnym zwiększaniu efektywności procesów i porzuć obawy o wysoką inwestycję. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej!

Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty, dzięki której, jako jeden z pięciu konsorcjantów, dumnie wspieramy cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw poprzez nieodpłatne działania szkoleniowe, doradcze i pokazowe.

Zrób pierwszy krok ku zmianie na lepsze! Zapisz się teraz! 

Organizator

Balluff

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona od ponad 90 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.