Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Smart Cabinet Building – automatyzacja w prefabrykacji rozdzielnic

Firmy Weidmüller, Komax, Zuken i Armbruster Engineering utworzyły inicjatywę „Smart Cabinet Building” na rzecz nowych inteligentnych rozwiązań w dziedzinie prefabrykacji szaf sterowniczych.

Digitalizacja oferuje ogromny potencjał doskonalenia procesów produkcyjnych. Produktywność można jednak z powodzeniem zwiększyć jedynie poprzez kompleksowe spojrzenie na poszczególne aspekty łańcucha wartości. Znaczny wzrost sprawności można osiągnąć wykorzystując potencjał optymalizacji jaki przynoszą interfejsy między poszczególnymi etapami procesu. – Szczególnie obiecująco pod tym względem wypadają procesy budowy szaf sterowniczych, które wciąż wymagają dużych nakładów pracy ręcznej. Obejmuje to czynności od wyboru komponentów, przez prefabrykację wiązek przewodów, urządzeń i obudów, aż po wspomagany montaż końcowy i testowanie przed oddaniem do eksploatacji.

Podczas webinaru pokarzemy jak duże możliwości optymalizacyjne dla prefabrykatorów rozdzielnic niesie ze sobą ta inicjatywa.

Prowadzący: Zbigniew Gorzkowski

Inżynier Wsparcia Technicznego w firmie Weidmller, odpowiedzialny za produkty do wyposażania rozdzielnic

Organizator

Weidmuller

Weidmuller

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.