Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

SICK Solution World

Serdecznie zapraszamy na konferencję SICK Solution World, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2021 r. w formie hybrydowej. Targi odbędą się we Freiburgu w Niemczech, jednak nie musisz jechać aż do Niemiec, aby uczestniczyć w konferencji, ponieważ dodatkowo będziemy transmitować ją online.

Cyfrowa transformacja jest już dziś rzeczywistością: SICK Solution World to fizyczne targi i konferencja online, na których prezentowane są rozwiązania w zakresie cyfrowej transformacji – z udziałem wiodących na świecie partnerów i studentów uniwersytetów.

SICK Solution World to nowa platforma do dyskusji i doświadczania praktycznych rozwiązań dla Twojej branży. Rozwiązania, które umożliwiają firmom pokonywanie przeszkód i tworzenie wartości dla ich biznesu.

Mamy też specjalną ofertę dla czytelników iAutomatyka. Przygotowaliśmy specjalny kod, dzięki któremu będziecie mogli uczestniczyć w konferencji online ZA DARMO. Normalny bilet kosztuje 50 €, zatem jak widzisz, jest to niepowtarzalna szansa na poznanie najnowszych rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji.

Aby skorzystać z naszej propozycji, podczas rejestracji należy użyć kodu: SSWT-2BEV-1PXX

Organizator

SICK Sp. z o.o.

SICK Sp. z o.o.

Od przeszło 70 lat dostarczamy produkty i systemy automatyki. Świadczymy także wsparcie techniczne oraz serwis dotyczący rozwiązań do każdej fazy produkcji w wielu branżach przemysłu takich jak: - automatyka przemysłowa, - logistyka, - automatyka procesowa. Nasz serwis oprócz konfiguracji i uruchomienia zaawansowanych produktów oraz gotowych systemów, proponuje również kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia projektów i ich realizacji zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.