Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Seria webinariów poświęconych rozwiązaniom Eaton

Seria webinariów poświęconych rozwiązaniom Eaton

Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od zasilania gwarantowanego

Termin: 2021-03-11

ZAKRES SZKOLENIA:

Portfolio rozwiązań zasilania gwarantowanego.

PROWADZĄCY:

Przemysław Pazera

Wybór właściwej metody sterowania silnikiem w kontekście życia energii

Termin: 2021-03-18

ZAKRES SZKOLENIA:

Zastosowanie przemienników częstotliwości i układów klasycznych do sterowania wysokosprawnymi silnikami elektrycznymi. O czym należy i warto pamiętać.

PROWADZĄCY:

Piotr Zianio

Ochrona przeciwprzepięciowa instalacji niskiego napięcia

Termin: 2021-03-25

ZAKRES SZKOLENIA:

Podczas spotkania zostanie omówiona koncepcja ochrony przepięciowej i odgromowej oraz sposób doboru zabezpieczeń. Ponadto zostaną omówione konketne rozwiązania, przykłady doborów pod kątem różnych instalacji oraz kwestie aktualnych przepisów.

PROWADZĄCY:

Bartłomiej Jaworski

Program obliczeniowy xSpider – możliwości oraz funkcje

Termin: 2021-04-08

ZAKRES SZKOLENIA:

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak prawidłowo zbudować i zdefiniować sieć, następnie jak wykonać obliczenia i interpretować wyniki. Poruszony zostanie temat selektywności sieci, dobezpieczenia, oraz charakterystyk czasowo prądowych urządzeń zabezpieczających.

PROWADZĄCY:

Joanna Domagała

 System sygnalizacji pożarowej CF3000 cz.1 – elementy systemu i zasady konfiguracji

Termin: 2021-04-15

ZAKRES SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z cechami, elementami składowymi systemu sygnalizacji pożarowej DF3000. Uczestnicy poznają zasady doboru i konfiguracji elementów pętlowych i centrali systemu.

PROWADZĄCY:

Renata Januszewska

 Możliwości Przemysłu 4.0 w systemie rozdziału energii xEnergy

Termin: 2021-04-22

ZAKRES SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z możliwościami Przemysłu 4.0 w rozdzielnicach xEnergy Main na podstawie systemu pomiaru temperatury Diagnose oraz możliwości wyłaczników cyfrowych NZM oraz IZMX.

PROWADZĄCY:

Tomasz Grzegulski

 

build it in.

Organizator

EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.