Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

SABUR INNOVATION DAY – konferencja online

SABUR INNOVATION DAY – konferencja online

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymaga wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Niezależnie od branży i profilu działalności, na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach automatyki mogą skorzystać wszyscy. Nowoczesne metody i systemy, w połączeniu z ugruntowaną wiedzą i praktyką, pozwalają na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Wybór odpowiednich narzędzi i umiejętne, wyważone łączenie starego z nowym zapewnia stały rozwój przedsiębiorstwa.

Zapraszamy na wirtualną konferencję

SABUR INNOVATION DAY

28 października

Szczegóły na stronie wydarzenia

 • Jesteś właścicielem lub administratorem nieruchomości, zarządzasz przedsiębiorstwem, prowadzisz nowoczesne gospodarstwo rolne. W obszarze automatyki jesteś raczej debiutantem, ale znasz się na prowadzeniu biznesu i doceniasz znaczenie i rolę nowoczesnych technologii – to wydarzenie jest dla Ciebie.
 • Jesteś automatykiem, z wykształcenia lub z zamiłowania. Do nowych pomysłów podchodzisz z entuzjazmem.  Szukasz odpowiedzi na konkretne pytania (własne lub swoich klientów) lub inspiracji do dalszej pracy – znajdziesz je w naszych prezentacjach.

AGENDA:

 • 10:00 – 10:15 Rozpoczęcie wydarzenia
 • 10:15 – 11:00 Certago created by SABUR. Premiera roku.
 • 11:00 – 11:45 Po nitce do kłębka. Droga informacji z hali produkcyjnej do systemu SCADA, zgodnie z ideą Industry 4.0.
 • 11:45 – 12:30 Od piwnicy aż po dach. Nowoczesne systemy BMS.
 • 12:30 – 12:45 Przerwa kawowa
 • 12:45 – 13: 30 Po pierwsze – nie ryzykuj! Rozwiązania dla (cyber)bezpieczeństwa sieci OT.
 • 13:30 – 14:15 Słoneczny patrol. System do zarządzania i monitorowania farm fotowoltaicznych.
 • 14:15 – 15:00 Gdzie kabel nie może … Komunikacja bezprzewodowa i IoT w praktyce.
 • 15:00 – 15:15 Seria pytań i odpowiedzi, zakończenie wydarzenia


Weź udział w jednym, kilku lub wszystkich blokach tematycznych:

 • Skorzystaj z wiedzy ekspertów SABUR.
 • Bazuj na ich różnorodnych doświadczeniach.
 • Zadawaj pytania, dyskutuj.
 • Zainspiruj się prezentowanymi Case study. 

 • Uczestnicz w wydarzeniu bez opuszczania miejsca pracy, czy wychodzenia z domu.
 • Do udziału potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
 • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 • Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.