Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Robotyzacja i automatyzacja branży spawalniczej na targach ExpoWELDING 2020

Robotyzacja i automatyzacja branży spawalniczej na targach ExpoWELDING 2020

Od 13 do 15 października 2020 roku w Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się Strefa Robotyzacji i Automatyzacji ROBOTshow, na której zaprezentują się największe firmy z zakresu robotyki. Strefa jest uzupełnieniem zakresu tematycznego Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2020. ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tegoroczną wystawę wzbogacą również następujące segmenty:

  • Strefa Technologii Cięcia – CUTTINGshow,
  • Strefa Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – BHPexpo,
  • Strefa Badań Nieniszczących – NDTexpo.

Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 odbędzie się 62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ – Instytut Spawalnictwa. Konferencji towarzyszyć będzie Kongres Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa (IIW).

KONTAKT do organizatora:
Joanna Tomczyk
kom.: +48 510 030 324
e-mail: joanna.tomczyk@exposilesia.pl

https://old.exposilesia.pl/expowelding/0/0/pl/

https://old.exposilesia.pl/robotshow20/pl/