Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Rittal – Webcasty

Minimum teorii a maksimum doświadczenia i praktyki w środy o godzinie 12:00

Zapraszamy na kolejne webcasty Rittal dla osób z branży z automatyki przemysłowej i elektrotechniki, spotkania są zarówno dla projektantów jak i prefabrykatorów.

Teorię ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, a całą uwagę poświęcimy praktycznym aspektom w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Webcasty są bezpłatne i będą trwały od 30 do 45 minut. Pod koniec każdego z nich jest zarezerwowany czas na dyskusję i odpowiedzi na pytania uczestników.

Każdy webcast jest nagrywany, a nagranie będzie dostępne dla uczestników oraz osób zarejestrowanych.

Kalendarz spotkań online

  • 21 kwietnia o godzinie 12:00 webcast pt: „Rodzina obudów i szaf sterowniczych Generation X oraz nowości 2021” poprowadzi Paweł Piwnicki i zaprezentuje cechy nowych generacji obudów i szaf sterowniczych, które dołączyły do naszej oferty w ciągu ostatnich miesięcy: AX, KX, VX, SE oraz pulpity TP wraz z kompatybilną, szeroką gamą akcesoriów tworzą jeden system Generation X. Omówimy jak je szybko i bezbłędnie można dobrać w bezpłatnym konfiguratorze RiCS
  • 28 kwietnia o godzinie 12:00 webcast pt: „Przegląd systemów szyn zbiorczych Rittal RiLine do 1600A” poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk, podczas którego zaprezentuje praktyczne wskazówki do projektowania oraz prefabrykacji szyn zbiorczych z systemów RiLine Compact i RiLine60 wraz z omówieniem darmowych konfiguratorów wspomagających dobór odpowiednich rozwiązań i komponentów.
  • 12 maja o godzinie 12:00 webcast pt: „Dobór systemu klimatyzacji do szaf sterowniczych za pomocą darmowego oprogramowania Therm 6.6 wraz z wizualizacją w konfiguratorze RiCS” poprowadzi Marcin Lisowski i zaprezentuje darmowy program do doboru klimatyzacji Therm 6.6 wraz z zasadami jakimi należy się kierować przy doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji oraz pokażę obsługę konfiguratora RiCS wraz z generowanie wizualizacji.
  • 19 maja o godzinie 12:00 webcast pt: „Jak wybrać najlepsze rozwiązania do projektów dedykowanych do przemysłu spożywczego” poprowadzi Paweł Piwnicki i zaprezentuje wymagania przemysłu spożywczego oraz rozwiązania, które zostały zaprojektowane, aby spełniać wszelkie międzynarodowe standardy, normy oraz certyfikaty
  • 26 maja o godzinie 12:00 webcast pt: „VX25 Power Engineering – inteligentne narzędzie do projektowania systemów rozdzielnic niskiego napięcia” poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk i opowie o cechach oraz zaletach bezpłatnego konfiguratora VX25 Power Engineering i narzędzi pomocniczych, m.in. generatora kątowników przyłączeniowych do wyłączników powietrznych ACB na przykładowej konfiguracji.
  • 2 czerwca o godzinie 12:00 webcast pt: „Innowacyjny system chłodzenia Blue e+ z systemem zarządzania IoT” poprowadzi Marcin Lisowski i zaprezentuje nowoczesne i przede wszystkim energooszczędne urządzenia Blue e+, które wykorzystując technologie hybrydową pozwalają oszczędzić średnio 75% energii wraz z efektywnym systemem do zarządzania i monitorowania pracy tych urządzeń – dzięki modułowi IoT.

Zapraszamy do udziału!
Zespół Rittal Sp. z o.o

Organizator

Rittal Polska

Rittal Polska

Rittal to wiodący w skali światowej dostawca systemów techniki szaf sterowniczych i obudów, systemów rozdziału mocy, klimatyzacji systemowej oraz infrastruktury IT. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich obszarach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Potrzebujesz
automatyka?

Szukasz firmy, która zautomatyzuje proces przemysłowy lub zaprojektuje i zbuduje maszynę? To dobrze trafiłeś. Wyślij jednym kliknięciem zapytanie do ponad 150 integratorów automatyki w Polsce i znajdź firmę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Wyślij darmowe zapytanie

Wyślij zapytanie