Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Q&A z Rittal – Zadaj pytanie o prefabrykację szaf i wygraj narzędzia

Q&A z Rittal – Zadaj pytanie o prefabrykację szaf i wygraj narzędzia

Od 6 kwietnia razem z firmą Rittal rozpoczynamy konkurs. Jest to konkurs, w którym każdy może wygrać dwukrotnie. W jaki sposób? Już wyjaśniam.

Konkurs polega na tym, aby w jednym z wielu miejsc w social media zadać dowolne pytanie, które dotyczy tematu projektowania lub prefabrykacji szaf sterowniczych. Chcesz wiedzieć jak optymalnie szacować wymiar szafy do swojego projektu? A może w którym miejscu najlepiej przewidzieć miejsce na wyprowadzenie przewodów? Czy każda szafa powinna być klimatyzowana? Pytania naprawdę mogą być dowolne. Możesz zadać pytanie, na które odpowiedź chciałbyś poznać. Możesz też zadać pytanie, na które uważasz, że każdy powinien odpowiedź znać!

Zatem wygrana może być podwójna, a nawet potrójna.

 • Po pierwsze, możesz poznać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
 • Po drugie możesz sprawić, że ktoś dowie się czegoś ciekawego.
 • Po trzecie jest to konkurs, więc oczywiście możesz coś wygrać.

Więcej o nagrodach i celu zbierania tych pytań przeczytasz poniżej.

Konkurs i zbieranie pytań potrwa do 19 kwietnia.

Gdzie zadać pytanie?

Poniżej masz listę postów, które można komentować, wybierz swoje ulubione miejsce i napisz komentarz:

Posty będą opublikowane od dnia 06.04.2020, a linki do nich zamieszczone tutaj.

 • Facebook – fanpage iAutomatyka.pl
 • Facebook – grupa Automatyk Może Więcej
 • Facebook – fanpage Ogłoszenia Przemysłowe
 • Forum – KlubAutomatyka.pl
 • LinkedIn – iAutomatyka.pl
 • LinkedIn – Marcin Faszczewski
 • YouTube – iAutomatyka.pl

Komentując jeden z tych postów bierzesz udział w konkursie i jednocześnie oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin Konkursu. 

Dlaczego zbieramy te pytania?

Chcemy wykorzystać chęć do współpracy ze strony inżynierów i ekspertów firmy Rittal i podzielić się z Wami ich ekspercką wiedzą. Uznaliśmy, że nie możemy zrobić tego lepiej niż dając precyzyjne odpowiedzi na Wasze pytania. Odpowiedzi na pytania ze wszystkich źródeł zbierzemy i wydamy w formie ebooka, który każdy polski inżynier będzie mógł pobrać bezpłatnie z sieci. To doskonała okazja na rozwianie wątpliwości. Uważamy, że taka dawka wiedzy przyda się każdemu – zarówno młodym inżynierom wchodzącym na rynek pracy, jak i doświadczonym Automatykom. Pamiętajcie, że objętość materiału, który udostępnimy zależy od ilości zadanych pytań. Więc nie próżnujcie!

Co można wygrać?

Wspomniałem też o możliwości wygrania nagród. Główną nagrodą dla każdego jest oczywiście zaspokojenie jego głodu na wiedzę. Natomiast dla autorów trzynastu, najciekawszych naszym zdaniem, pytań mamy również zestawy narzędzi. Każdy o wartości kilkuset złotych.

 • Autor najciekawszego pytania zgarnie torbę na laptopa wypełnioną narzędziami (Rittal 4053.500)
 • Dwóch kolejnych autorów narzędzie do ściągania izolacji (Rittal AS 4054.315)
 • Dziesięciu kolejnych autorów zestaw wkrętaków (Rittal AS 4052)

Organizator

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.