Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Przemysłowy Początek Roku – nowa odsłona targów w Expo Silesia w Sosnowcu

Przemysłowy Początek Roku – nowa odsłona targów w Expo Silesia w Sosnowcu

6 TEMATÓW TARGOWYCH – JEDNA DATA!

”Przemysłowy Początek Roku” to doskonała okazja, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty i jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Dlatego aby sprostać oczekiwaniom Wystawców, Partnerów oraz Zwiedzających postanowiliśmy zintegrować zaplanowane wydarzenia tak, aby każdy w ciągu dwóch dni targowych mógł zapoznać się z obszernym, ciekawym zakresem tematycznym.
W dniach 24 – 25 lutego 2021 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się:

  • Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting
  • Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting
  • Targi Utrzymania Czystości CLEANINGexpo
  • Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting
  • Targi Przemysłu Tworzyw PLASTmeeting
  • Salon Form i Narzędzi FORM-TECH EXPO

Wystawa podzielona na bloki tematyczne daje możliwość poznania nowości branżowych, a także prezentacji narzędzi, rozwiązań technologicznych wspierających przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania produktów pozwalających na prowadzenie dotychczasowych, jak i nowych projektów zgodnie z obowiązującymi trendami.

Zakres tematyczny „Przemysłowego Początku Roku” obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, czystość przemysłową, układy napędowe i ich podzespoły, techniki pomiarowe i laboratoryjne, tworzywa sztuczne, recykling, formy i odlewy, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe.

Integralną częścią targów będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem  merytorycznym i praktycznym. Nie zabraknie zatem spotkań, warsztatów, wykładów, prezentacji i debat dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień branżowych, poruszanych przez ekspertów i specjalistów dzielących się swoimi doświadczeniami.

Do odwiedzenia „Przemysłowego Początku Roku” zostanie zaproszona zatem kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.

Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.

Lutowe wydarzenia organizowane w Expo Silesia są nie tylko obowiązkowym punktem w targowym kalendarzu, ale także ważnym miejscem spotkań oraz wymiany myśli i poglądów z dotychczasowymi i nowymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.industrymeeting.pl oraz stronach poszczególnych wydarzeń.

Kontakt: industrymeeting@exposilesia.pl

Miejsce targów:

Expo Silesia Sp. z o.o.

Braci Mieroszewskich 124,

41-219 Sosnowiec

www.exposilesia.pl

 

Organizator

Expo Silesia sp. z o.o.

Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, działające od 2008 roku na terenie Sosnowca. Co roku w naszym obiekcie odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń – targów przemysłowych i konsumenckich (wiele z nich w randzie międzynarodowej), konferencji, pokazów, prezentacji, szkoleń oraz wydarzeń kulturalnych. Od początku działalności w Expo Silesia gościło blisko 400 wydarzeń, przyciągając ponad 35 tysięcy firm oraz 700 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy.