Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Przemiennik częstotliwości 8400 – Uruchomienie i zastosowanie

Przemiennik częstotliwości 8400 – Uruchomienie i zastosowanie

Zapraszamy na podstawowe szkolenie z przemiennika częstotliwości 8400

Podczas szkolenia wyjaśnimy, jak uruchomić przemiennik częstotliwości Inverter Drives 8400 oraz omówimy jak dopasować aplikację do własnych potrzeb. Połączenie funkcjonalności i dobrych własności regulacyjnych.

Tematyka szkolenia:

  • Prezentacja przemiennika częstotliwości Inverter Drives 8400
  • Uruchamianie i diagnostyka przy pomocy modułu obsługi i oprogramowania inżynieryjnego
  • Przygotowanie projektów, wdrażanie aplikacji
  • Obsługa edytora zdalnego sterowania i oscyloskopu
  • Tryby pracy z i bez sygnału zwrotnego z enkodera
  • Wstępnie przygotowane aplikacje dla napędów z regulacją obrotów i pozycjonowania (regulacja obrotów, pozycjonowanie tabelaryczne)
  • Połączenie z magistralami przemysłowymi
  • Praktyczne ćwiczenia na konkretnych zadaniach

Rodzaj szkolenia: Warsztaty (max. 6 osobowe)

Planowany termin szkolenia: 18-19.11.2020r.

Miejsce szkolenia: Lenze Polska Sp. z o.o. | ul.Roździeńskiego 188b | 40-203 KATOWICE

Koszt szkolenia: 1600 zł. netto od osoby

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: training.pl@lenze.com

Organizator

Lenze

Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Od ponad 70 lat wspieramy producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze: przemienniki częstotliwości, silniki, przekładnie, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce, technologie serwo oraz software. Dzięki nam otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych. Na całym świecie najlepsze maszyny i linie produkcyjne są napędzane przez Lenze.