Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

PRZEDSPRZEDAŻ Falowniki #2 – Kurs praktyczny o przemiennikach częstotliwości

PRZEDSPRZEDAŻ Falowniki #2 – Kurs praktyczny o przemiennikach częstotliwości

Przedsprzedaż kursu!

Trwa przedsprzedaż do 8 czerwca do godziny 21:00, po tym czasie dostęp zostanie zamknięty do momentu dodania wszystkich lekcji do kursu (połowa kursu jest już dodana).

Jest to druga część kursu wideo o tak zwanych falownikach, a mówiąc poprawniej przemiennikach częstotliwości. Ten kurs przeprowadzi cię od samego początku, od wyjęcia falownika z pudełka, przez omówienie budowy i działania, podstawową parametryzację aż do wyborów odpowiednich algorytmów sterowania, sposobu oszczędzania pieniędzy przez użycie przemienników częstotliwości i przykłady sterowania w aplikacjach z pompą/wentylatorem, a także wieloma silnikami za pomocą jednego falownika.

Kim jest Twój prowadzący?

Dawid Wróblewski – Dyrektor ds. technicznych w firmie ANIRO, który na polskim rynku od ponad dziesięciu lat dystrybuuje i integruje przemienniki częstotliwości we wszystkich rodzajach aplikacji. Dawid to prawdziwy fachowiec, który pracę w swojej firmie łączy z prowadzeniem szkoleń w ramach Akademii Falowników. Możesz kojarzyć Dawida ze słynnego już wywiadu o przemiennikach częstotliwości, przeprowadzonego przez iAutomatyka.pl.

👌 Ponad 10 lat doświadczenia w automatyce przemysłowej i  napędach.
👌 Ponad 30 przeprowadzonych webinarów.
👌 Doskonale przekazuje wiedzę.
👌 Pomógł już ponad 2500 kursantom zrozumieć falowniki.
👌 Nie da się go nie lubić! Świetny mówca i nauczyciel.

Zapraszamy na kurs, po którym będziesz wiedział jak skonfigurować przemiennik częstotliwości do aplikacji z jednym i wieloma silnikami.

Cel kursu: kursant będzie umiał samodzielnie skonfigurować przemiennik częstotliwości do podstawowej aplikacji typu pompa lub wentylator oraz do zaawansowanej, takiej jak sterowanie wieloma silnikami jednym falownikiem np. zestaw hydroforowy.

Kurs jest dedykowany początkującym i praktykującym automatykom. Kurs zawiera krótkie wprowadzenie o podstawach falowników, jednak z perspektywy już praktycznej. Dawid prezentuje uniwersalne podejście do parametryzacji przemienników, a przykłady są prezentowane na falownikach LS. W kursie znajdziesz odpowiedzi na pytania:

☝ Gdzie szukać informacji o falowniku?
☝ Jak poruszać się po instrukcji?
☝ Jakie kroki należy podjąć po wyjęciu przemiennika częstotliwości z pudełka?
☝ Jak skopiować parametry z przemiennika na przemiennik za pomocą panela?
☝ Jakie uniwersalne parametry zastosować na początku konfiguracji?
☝ Jak skonfigurować falownik pod wentylator i pompę?
☝ Jak oszczędzać energię dzięki przemiennikowi częstotliwości?
☝ Jak działa i jak sparametryzować regulator PID w przemienniku częstotliwości?
☝ Co to jest i jak przeprowadzić parametryzację MMC (Multi Motor Control)

Tego i wiele więcej dowiesz się z tego kursu. Jest to teoria i praktyka na temat budowy, działania, instalacji i programowania poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem prowadzącego. Zobacz pełną agendę kursu

 

PRZEJDŹ DO KURSU

Organizator

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.