Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Production Manager Meeting 2020: Zarządzanie Organizacją Jutra

Production Manager Meeting 2020: Zarządzanie Organizacją Jutra

Ostatnia tegoroczna edycja konferencji Production Manager Meeting odbędzie się 26 listopada 2020 r. w Warszawie w hotelu Novotel Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa).

Konferencja odpowie na pytania o potrzebę przygotowania zarówno fabryk, jak i całych organizacji do wyzwań, jakie stawia przed nami jutro. Czy czynnik niskiej demografii oraz rosnących kosztów pracy wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie? Jak radzić sobie z rosnącym deficytem pracowników i kompetencji na rynku pracy? Co dla firm oznacza wykorzystanie potencjału pokolenia Y oraz Z? Jak zarządzać danymi w ich wykładniczym przyroście? Czy wczorajsze systemy IT zachowały swoją plastyczność w obliczu potopu informacji? Gdzie szukać pewności co do decyzji zarządczych i jak interpretować rosnącą rolę sztucznej inteligencji? Jak wpasują się w te wyzwania filozofie Kaizen, Lean Management, Six Sigma, WCM, itp.? Jak wspierać retencję pracowników i prowadzić skuteczną politykę zarządzania talentami w organizacji? Gdzie będzie leżeć kuźnia talentów jutra, które pomogą trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów?

Podpowiemy co robić, aby decyzje podejmowane w firmie były łatwe do przełożenia na zysk firmy i dlaczego firmy powinny szukać rug ekspansji wzdłuż łańcucha wartości, m.in. przez inwestycje w centra badawczo-rozwojowe.

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:

  1. Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

  1. Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

  1. Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma „Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

  1. Atrakcyjne upominki

Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Production Manager Meeting jest BEZPŁATNY dla menedżerów sektora produkcji!

Termin: 26 listopada 2020 r.

Lokalizacja: Novotel Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa)

Kontakt:

  • Przemysław Ozga

Zarządzanie projektem/współpraca merytoryczna – tel: 536 204 060 – mail: przemyslaw.ozga@production-manager.pl

  • Paulina Kapturska

Informacje organizacyjne – tel: 534 258 228 – mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

  • Kamil Matlak

Współpraca komercyjna – tel: 536 204 070 – mail: kamil.matlak@production-manager.pl