Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

22 wyświetleń

Webinaria z IFM

10.08.2020: PMD Profiler: Precyzyjna kontrola

Inspektor jakości gotowy na wszystkie wyzwania!

Końcowa jakość produktu jest określana na podstawie największej możliwej równoważności między specyfikacją, a wykonaniem na każdym z poszczególnych etapów produkcji. Czy to brzmi skomplikowanie? Od teraz tak nie będzie, ponieważ PMD Profiler jest odpowiedzią na wszystkie trudne wyzwania związane z kontrolą jakości na linii produkcyjnej. Wystarczy kilka kroków, aby czujnik fotoelektryczny był gotowy do użycia i rozpoznawał kontur obiektu za pomocą laserowego skanowania liniowego, aby wykrywać wszelkie elementy, procedury montażowe, rowki lub otwory, które nie odpowiadają docelowemu stanowi, z wykrywaniem odchylenia zaledwie 0,5 milimetra. Mówiąc inaczej: w przyszłości Państwa produkty będą wytwarzane z maksymalną jakością na każdym etapie produkcji. Prosto i bezpiecznie!

24.08.2020: Czujniki wibracji i temperatury z IO-Link

Każda maszyna wytwarza drgania podczas działania. Te drgania mogą szybko przekroczyć dopuszczalny poziom z powodu np. niewyważenia, niewłaściwego posadowienia czy rezonansów.
Wzrost amplitudy drgań ma negatywny wpływ na stan maszyny.
Na webinarium zostaną przedstawione nowe czujniki drgań serii VVB z IO-Link umożliwiające pomiar tych drgań i temperatury.

Organizator

IFM

IFM

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Ta wizja oraz świadomość, że jakość to znacznie więcej niż sam produkt, doprowadziła do powstania ifm w październiku 1969 roku.