Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Planujesz robotyzację swojego zakładu i nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na Dzień Robotyki z APA i KUKA

Planujesz robotyzację swojego zakładu i nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na Dzień Robotyki z APA i KUKA

Już 30 września br. odbędzie się w Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 spotkanie na temat automatyzowania i robotyzowania linii produkcyjnych. Zaproszeni goście będą mieli okazje wysłuchać prelekcji ekspertów z firm APA Group oraz KUKA.

„Zapraszamy wszystkie osoby, które jeszcze nie zaczęły lub są na początku drogi do zautomatyzowania swoich linii produkcyjnych. Pokażemy na przykładach wdrożeń, jak po wdrożeniu automatyzacji zwiększyliśmy w fabryce autobusów wydajność o 500% lub wyeliminowaliśmy niepotrzebną stratę czasu na stacji przeładunkowej. Doświadczeni eksperci również znajdą coś dla siebie, bo poruszymy zagadnienia Industry 4.0 i kafeterii narzędzi przemysłowego  Internetu Rzeczy. Zapraszam!” -zachęcał do udziału prezes zarządu APA Group Artur Pollak

Dzień Robotyzacji odbędzie się już 30.09.2021 r. (w czwartek) w nowo uruchomionym Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 149.

Poruszona zostaną takie tematy jak:

  • efektywność technologii,
  • przystępność robotyzacji,
  • automatyzacja procesów produkcyjnych,
  • bezpieczeństwo,
  • rodzaje robotów,
  • certyfikacja.

Podczas wydarzenia goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji inżynierów oraz ekspertów APA Group i KUKA. W ramach spotkanie odbędzie się pokaz Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0.

Agenda:
9:45 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 11:30 Prelekcja – Jak wygląda proces robotyzacji?
11:30 – 12:00 Przerwa kawowa
12:00 – 14:00 Konsultacje przy stanowiskach tematycznych
14:00 – 15:00 Przerwa obiadowa

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, w związku z tym liczba osób mogących się zarejestrować jest ograniczona. Rekomendowane jest dokonanie jak najszybszej rejestracji pod tym adresem: rejestracja@apaindustry.pl.

W ramach spotkania odbędzie się również KONKURS. Wszyscy chętni są zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie poprzez zgłoszenie własnego projektu w zakresie nowego zastosowania robotów w zakładach produkcyjnych. Wszelkie informacje dotyczące lokalizacji, konkursu, a także harmonogramu całego przedsięwzięcia znajdują się pod tym linkiem.

Organizator

APAGroup

Automatyzujemy i robotyzujemy procesy. Wspieramy Industry4.0