Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Pepperl+Fuchs – Szkolenie online z nagrodami

Zarejestruj się, weź udział w jednym ze szkoleń on-line i wygraj:

  • LEGO® Mindstorms® Ev3 31313 
  • oraz zestawy kawa + filiżanka inżyniera 4.0!

Doskonale wszechstronne i dopasowane do każdego zadania – świat czujników indukcyjnych i akcesoriów

Termin: 25.03.2020 godz. 12:55

Wynalezienie czujnika zbliżeniowego i wprowadzenie pierwszego wzmacniacza magnetycznego do obwodów iskrobezpiecznych to był dopiero początek – rozwijanie innowacyjnych pomysłów ma w firmie Pepperl+Fuchs długą tradycję. Zdolność do wczesnego identyfikowania nowych rozwiązań i rynków jest nadal kluczem do dostarczania klientom na całym świecie najlepszych rozwiązań w zakresie czujników do ich zastosowań. Założyciele firmy, Ludwig Fuchs i Walter Pepperl, ucieleśniali pionierskiego ducha i wiedzę techniczną. Wykorzystali swoje doświadczenie w technologii nadawczej dla klienta, który chciał zastąpić mechaniczne styki alternatywnymi bezkontaktowymi. W ten sposób w 1958 roku firma opracowała pierwszy czujnik zbliżeniowy, odważając się zastosować zupełnie nową technologię. W świat podstawowego produktu automatyki przemysłowej wprowadzą Państwa Piotr Simlat i Filip Fiuk.

RFID + traceability = success story

Termin: 29.04.2021 godz. 12:55

Technologia RFID firmy Pepperl+Fuchs jest synonimem zoptymalizowanej produkcji, wysokiej efektywności kosztowej i największej przejrzystości przepływów procesów. Dziesięciolecia doświadczenia i solidna wiedza na temat zastosowań stanowią podstawę naszego rozwiązania systemowego, które składa się z doskonale skoordynowanych komponentów, dostosowanych do aplikacji klienta w najdrobniejszych szczegółach. Zapraszamy do świata identyfikacji RFID w procesach produkcyjnych, przedstawionego przez Mariusza Grzelaka i Pawła Ciułę.

Komunikacja szeregowa i Ethernet? Nic prostszego!

Termin: 27.05.2021 godz.12:55
Dzięki przejęciu firmy Comtrol Corporation, amerykańskiego pioniera w przemysłowej komunikacji Ethernet, Pepperl+Fuchs rozszerza swoją ofertę przyszłościowych rozwiązań Przemysłu 4.0.
Powiększając swoją gamę produktów komunikacyjnych opartych na sieci Ethernet i urządzeniach obiektowych o przemysłowe switche Ethernet, bramki szeregowe i mastery IO-Link ze standardem OPC UA, oferujemy teraz kompleksową ofertę, która bezproblemowo integruje się z Twoją aplikacją, umożliwiając przepływ danych z urządzeń terenowych bezpośrednio do chmury. Zapraszamy na prezentację Tomasza Żyrka i Pawła Ciuły

Co nowego w katalogu? Część 2.

Termin: 17.06.2021 godz. 12:55
Pepperl+Fuchs stale rozwija gamę swoich produktów aby podtrzymywać miano jednego z liderów rynków automatyki przemysłowej na świecie. W poprzedniej serii szkoleń online zaprezentowaliśmy Państwu m.in. skaner 3-D serii R2300, profilometr serii SmartRunner Matcher czy systemy połączeń na potrzeby rynku Mobile Equipment. W tej części Marek Łozowski i Grzegorz Siewruk podzielą się z Państwem wiedzą na temat czujnika wizyjnego SmartRunner 3D, ultradźwiękowych czujników bezpieczeństwa, switchy Ethernetowych serii RocketLinx oraz bram szeregowych serii DeviceMaster a także wielu innych, ciekawych i innowacyjnych produktów. Zapraszamy.

Organizator

Pepperl Fuchs

Pepperl Fuchs

Firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Potrzebujesz
automatyka?

Szukasz firmy, która zautomatyzuje proces przemysłowy lub zaprojektuje i zbuduje maszynę? To dobrze trafiłeś. Wyślij jednym kliknięciem zapytanie do ponad 150 integratorów automatyki w Polsce i znajdź firmę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Wyślij darmowe zapytanie

Wyślij zapytanie