Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Panasonic Industry na Warsaw Industry Automatica – Zaproszenie

Panasonic Industry na Warsaw Industry Automatica – Zaproszenie

📣Zapraszamy serdecznie na Targi Warsaw Industry Automatica 2023! 📣

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa na nasze stoisko B2.11 w dniach 9-11 Maja, gdzie Panasonic prezentować będzie najnowsze rozwiązania w dziedzinie automatyzacji przemysłowej.

🔧 Przygotowaliśmy dla Państwa szereg komponentów do automatyzacji produkcji, w tym zaawansowane czujniki optyczne, laserowe czujniki odległości oraz kurtyny bezpieczeństwa. Dzięki nim, procesy produkcyjne stają się jeszcze bardziej efektywne i bezpieczne.

💡 Nasz główny punkt programu to prezentacja systemów motion. Z dumą zaprezentujemy nasz nowy kontroler ruchu GM1 oraz serwonapędy, łącznie z nową serią Minas Multi 400V. Te rozwiązania otwierają nowe możliwości dla przemysłu, oferując niezrównaną precyzję i wydajność.

🔬 Dodatkowo, na naszym stoisku będzie można zobaczyć nasze systemy znakowania laserowego na bazie stacji roboczej LC1000 i znakowarki Fiber. Te innowacyjne urządzenia to przyszłość precyzyjnego i trwałego znakowania komponentów przemysłowych.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Państwem naszymi najnowszymi osiągnięciami. Do zobaczenia na Targach Warsaw Industry Automatica 2023!

Odbierz darmowy wstęp

Organizator

Panasonic Industry

Panasonic Industry zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów elektronicznych, takich jak: przekaźniki elektromechaniczne, przekaźniki półprzewodnikowe, przełączniki i złącza. Portfolio produktowe zawiera również czujniki przemysłowe , sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferujemy rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.