Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych

19 maja (Hotel Trzebnica) spotkają się specjaliści z działów odpowiedzialnych za zarządzanie mediami.
Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.
Ta konferencja to kompendium praktycznej wiedzy dla osób odpowiedzialnych za obszar mediów technicznych. Pokazujemy, co najbardziej się opłaca. Sondujemy, gdzie w firmie może się marnować energia, które systemy są niezawodne oraz w jaki sposób przewidywać stany awaryjne.
Dostarczamy informacji, jak uzyskać wielowymiarowe spojrzenie na zarządzanie energią i mediami technicznymi. Podpowiadamy, które z najnowszych technologii są mniej inwazyjne dla otoczenia.
Wybrane tematy prelekcji
 • Programy zmniejszenia zużycia sprężonego powietrza i korzyści tego dla zakładów przemysłowych.
 • Powietrze i prąd – podstawowe media utrzymania ruchu
 • Energia pod kontrolą
 • Realne wsparcie w dążeniu do efektywności energetycznej przy użyciu systemu do monitorowania zużycia mediów energetycznych
 • Efektywność energetyczna systemów sprężonego powietrza. Optymalizacja pracy urządzeń wytwarzania i uzdatniania
 • Bezpieczniki topikowe stosowane w zakładach przemysłowych
 • Mistrzowie transformacji 4.0 poprawiają rentowność o 25%, jak to robią?
 • Optymalizacja zużycia energii a jakość infrastruktury elektrycznej
 • Zwiększenie oszczędności dzięki aplikacyjnym rozwiązaniom w branży przemysłowej
 • Detekcja nieszczelności sprężonego powietrza metodą ultradźwiękową
 • Diagnostyka stanu łożysk tocznych – standardowe pomiary drgań skazane na porażkę
 • Innowacyjne systemy kontrolno-pomiarowe w automatyce
Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych,  imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty,  aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.
Konferencja odbędzie się zgodnie z zalecanymi normami sanitarnymi i higienicznymi – organizator zapewnia maseczki, środki dezynfekcyjne oraz profesjonalną wentylację pomieszczeń.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.